1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Ewa Farna edytorem Deezera!

Ewa Farna edytorem Deezera!

W tym tygodniu użytkownicy Deezera nie dostaną maila od Eweliny. Dostaną go od... Ewy Farnej! Deezer w ramach nowej akcji oddaje serwis we władze lokalnym wokalistom i zespołom by podsyłali nam swoje muzyczne typy.

Na Deezerze wystartowała nowa aplikacja "Deezer By...". Od teraz Deezerem będą zarządzać lokalni goście specjalni, którzy będą na serwisie odkrywać przed użytkownikami swoje muzyczne gusta. W Polsce na tymczasowego lokalnego edytora Deezera wybrano Ewę Farną.
deezer by

W aplikacji możemy poznać gust młodej wokalistki. Na liście ulubionych albumów figurują płyty m.in. Dawida Podsiadło, Emeli Sande i Alanis Morissette. Ewa stworzyła też trzy różne playlisty, nazwane tak banalnie jak "Zawsze przy mnie" (na liście m.in. Herbie Hancock, Sistars, Robin Thicke, Michael Jackson), "W drodze" (w tej z kolei grają Justin Timberlake, Erykah Badu, John Legend i Demi Lovato) oraz "Przy porządkach domowych" (Jamie Cullum, Bruno Mars, Aretha Franklin i Dżem). Jest też mały element promocji siebie samej, bo można od razu obejrzeć kilka klipów Ewy.

Jeśli jesteście ciekawi muzycznego gustu Ewy Farnej to klikając tutaj lub w powyższy obrazek przeniesiecie się do aplikacji Deezer By. Możecie z niej poznać też gust edytorów serwisu z Holandii, Belgii, Turcji czy Australii. Osobiście nie mam nic do Ewy, ale mam nadzieję że w przyszłości na edytora wybierze się kogoś z ciekawszym gustem.