1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Dzyń, dzyń, dzyń. Święty Mikołaj, renifery i promocje nie tylko na e-booki

Dzyń, dzyń, dzyń. Święty Mikołaj, renifery i promocje nie tylko na e-booki

Święty Mikołaj nie przyniósł mi w tym roku nawet rózgi. Cóż, widocznie byłam niegrzeczna. Na szczęście Internet o mnie dba, a zwłaszcza sklepy, które w swojej ofercie mają e-booki. Jeśli szał promocyjny już się zaczyna, to aż strach pomyśleć, co będzie działo się w Święta! 

Publio.pl

Na publio.pl jak zwykle dobrobyt. Oprócz trwającej już jakiś czas "Wielkiej Bitwy Tytułów", mamy kilka różnych akcji promocyjnych. Od początku grudnia, aż do samej Wigilii możemy cieszyć się "Kalendarzem Adwentowym" - zamiast czekoladką, codziennie zaspokoimy swój apetyt jedną książką, dziś pozycją "Wicher wojny" autorstwa Andrew Robertsa. Ponadto do 11 grudnia trwa promocja przygotowana przez autorki platformy Foch.pl - lista wybranych przez nie książek, które zostały przecenione przez publio znajduje się tutaj. Oprócz tego wszystkiego do 8 grudnia możemy także zakupić wszystkie książki Wydawnictwa Czarne o 50% taniej.

Ebookpoint.pl

Na ebookpoint.pl tylko do dzisiaj możemy zakupić 3 książki w cenie 2. Promocją objęte są e-booki i audiobooki a w gratisie dostaniemy oczywiście najtańszy z nich. Lista e-książek objętych promocją dostępna jest tutaj.

Woblink.com

Woblink.com oprócz Mikołajek świętuje także swoje trzecie urodziny. Z tej okazji urządza mega promocję, w której każdy może kupić aż 9 wybranych tytułów o 40% taniej. Szczegóły promocji dostępne są pod tym adresem, a lista książek, które możecie taniej zakupić znajduje się tutaj. Promocja świąteczno-urodzinowa nie łączy się z innymi obniżkami. Ponadto sklep organizuje konkurs, w którym zgarnąć można trzy czytniki Kobo Glo (udział w konkursie jest możliwy tylko po zrobieniu zakupów).

Empik.com

Na empik.com wciąż aktualna jest akcja "Cyber Week", w której promocją objęte zostały nie tylko książki. Oprócz e-booków przecenionych o 40% taniej możemy zakupić także gry, programy, filmy i muzykę. Tutaj przeczytasz więcej o tej promocji.

Nexto.pl

Na nexto.pl skromnie - jedyna promocja z okazji Mikołajek to przeceniona o 60% "Opowieść Wigilijna" Dickensa.

Jest w czym wybierać, ale pamiętajcie - najważniejsze, to nie dać się zwariować! ;)