1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. YouTube
  4. Seriale

Mortal Kombat: Legacy II można już oglądać na YouTube

Jeszcze tydzień temu zastanawiałem się jak będzie wyglądać MK: Legacy II, a dzisiaj już Machinima ogłosiła, że cała seria (a nie tylko jeden odcinek) jest już na YouTube. Wystarczy więc tylko kliknąć „play” na odtwarzaczu i pełne 10 odcinków macie do swojej dyspozycji.

Mortal Kombat: Legacy II można już oglądać na YouTube

W drugim sezonie zostaje nam ukazana historia rywalizacji między wojownikami Mortal Kombat – Raiden i jego drużyna zmierzą się z siłami Outworld dowodzonymi przez Shang Tsunga. Oprócz nieuchronnego zmierzania fabuły do momentu wielkiego turnieju - na którym ważyć się będą losy Ziemi - fani zobaczą m.in. skomplikowane relacje między Liu Kangiem a Kung Lao, problemy rodzinne między Kitaną a Mileeną oraz historię Kenshiego.

Zgodnie z zapowiedziami MK: Legacy II zawiera dużo lepiej przygotowane sceny walk, fabuła nie jest „ucinana” i podzielona na rozłączne epizody – wybieramy sobie bohatera, pokazujemy jego historię, koniec. Tym razem wątki się przeplatają i zmierzają do wspólnego końca, co w skrócie oznacza bardziej serialowe podejście. Widać też, że od strony technicznej wszystko wygląda po prostu ładniej.

Szczerze mówiąc ja nie mogę narzekać, podoba mi się ta nowa wizja i teraz spokojnie czekam na film pełnometrażowy, którym zajmie się twórca MK: Rebirth i MK: Legacy – Kevin Tancharoen. Zanim jednak kinówka MK będzie w kinach, być może nawet wcześniej zobaczymy kolejny (krótkometrażowy) film od Tancharoena – tym razem o Power Rangers, oczywiście w mrocznej wersji…