1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry

Dziewiąty Humble Indie Bundle na wypasie

Wystartował dziewiąty Humble Bundle, zawierający paczkę gier niezależnych. W zestawie znajdziemy między innymi Trine 2: Complete Story, Brutal Legend czy FTL. Wszystkie gry można uruchomić na Windowsie, OS X oraz na Linuxie. 

Dziewiąty Humble Indie Bundle na wypasie

Zasada jest prosta: płacisz ile chcesz (ale nie mniej niż dolara), wybierasz na co zostaną przeznaczone twoje pieniądze - do wyboru standardowo organizacje charytatywne, producenci gier oraz organizator, czyli Humble Bundle - i cieszysz się z nowych gier. Jeśli zapłacisz więcej, niż wynosi średnia wpłata, a więc na tę chwilę nieco ponad 4.5 dolara, otrzymasz dwie dodatkowe produkcje. Co więcej, po raz pierwszy w historii HB, bonusowe, jeszcze nieujawnione gry, również dostaną jedynie ci, którzy przekroczą średnią.

Dowolna wpłata gwarantuje nam gry:

  • Trine 2: Complete Story
  • Mark of the Ninja
  • Eets Munchies
  • Brutal Legend

oraz soundtracki z Trine i Brutal Legend. Przy wpłacie wyższej niż średnia otrzymujemy jeszcze FTL oraz FEZ , także z soundtrackami. Kupując paczkę, dla każdego tytułu dostaniemy kod aktywacyjny na Steama.

Trzy z powyższych gier (Mark of the Ninja, FEZ , Eats Munchies) debiutują na Linuxie wraz ze startem Humble Indie Bundle 9. Akcja potrwa jeszcze ponad trzynaście dni, więc z zakupem nie trzeba się szczególnie spieszyć. Z drugiej strony, zapewne z każdym dniem będzie rosła średnia. Choć po prawdzie, nawet gdyby wzrosła ona do 20 dolarów, dalej będzie to sześć razy mniej, niż jest warta.