1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Tajemniczy zwiastun od J.J. Abramsa - "Stranger"

Tajemniczy zwiastun od J.J. Abramsa – „Stranger”

Należąca do Abramsa wytwórnia filmowa Bad Robot Productions, odpowiedzialna m.in. za serial "Lost", wypuściła do sieci zagadkowy trailer zatytułowany "Stranger". Ku rozczarowaniu wielu, raczej nie jest on nijak związany z VII częścią "Gwiezdnych Wojen".

Mimo iż pierwsze ujęcie na gwiazdy przywodzi na myśl planszę z openingu "Gwiezdnych Wojen", kolejne sceny zawarte w tym trwającym nieco ponad minutę zwiastunie nie pozostawiają wątpliwości, że ma on jakikolwiek związek z zapowiedzianą na 2015 rok najnowszą odsłoną Gwiezdnej sagi. Zobaczcie sami.

"Stranger" to wszystko co mamy - próżno szukać jakichkolwiek informacji czy przecieków na stronach internetowych Bad Robot czy samego Abramsa. Na oficjalnym kanale BRP na YouTube zwiastun nie posiada nawet opisu. Czego może on więc dotyczyć? Wiemy, że J.J. pracuje obecnie nad kilkoma filmami, m.in. piątą częścią "Mission:Impossible" i trzecią "Star Treka" oraz sequelem "Cloverfield" (znanym u nas jako "Projekt: Monster"), ale żadna z tych produkcji nie wydaje się pasować do obrazów przedstawionych w trailerze.

Czyżby więc chodziło o jakiś nowy serial? Bez wątpienia przekonamy się niebawem. Zespół Abramsa lubi takie zagadki (przypominają się wczesne teasery do "Cloverfielda") i potrafi utrzymać ich rozwiązanie w tajemnicy. Byle nie za długo.