1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. TV

Toy Story of TERROR – w sam raz na Halloween

Toy Story of TERROR – w sam raz na Halloween

Toy Story nigdy za wiele, dlatego przygotujcie się 16 października na kolejny krótkometrażowy film od Disney-Pixar – Toy Story of TERROR. Film zostanie wyświetlony przez stację ABC i ma trwać 30 minut.

Szczęśliwcy, którzy mieli okazję być na Disney’s D32 Expo, mogli już zobaczyć pierwsze 10 minut kreskówki. Przedstawiona historia zaczyna się od podróży Bonnie (małej właścicielki zabawek – bohaterki Toy Story 3) do swojej babci. Po drodze samochód ulega awarii, więc Bonnie z rodziną zatrzymuje się w przydrożnym motelu na noc – co oczywiście nie wróży niczego dobrego. Gdy jedna z zabawek (Pan Bulwa) znika w dziwnych okolicznościach, reszta grupy (Chudy, Buzz, Jessie) wyrusza na poszukiwania. Nie będzie to jednak proste zadania, ponieważ wokół bohaterów zaczynają się dziać straszne rzeczy.

Według zapewnień autorów, w tej krótkiej animacji, starsi widzowie będą mogli znaleźć wiele odniesień do starych horrorów/thrillerów – kto wie, może nawet zobaczymy złagodzoną wersję laleczki Chucky. W produkcji wystąpią Tom Hanks (Chudy), Tim Allen (Buzz), Wallace Shawn (Rex), Joan Cusack (Jessie) oraz Carl Wheathers (jako Combat Carl – postać nawiązująca do majora Dilliona z filmu Predator).

Film został wyreżyserowany przez Angusa MacLane (znanego z takich krótkometrażówek jak Toy Story Small Fry oraz BURN-E), a muzykę skomponował Michael Giacchino (Cars 2, Up, Ratatouille). Patrząc na poprzednie krótkometrażówki Toy Stoy (Small Fry, Partysaurus Rex, Hawaiian Vacation), można spodziewać się naprawdę udanej zabawy.