1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry

Nowy zwiastun trzeciego Wiedźmina jest po prostu prześliczny

Nowy zwiastun trzeciego Wiedźmina jest po prostu prześliczny

Piękny, klimatyczny, wzbudzający apetyt na więcej. Geralt z Rivii, pomimo posuniętego wieku, wciąż jest niesamowicie sprawny, podobnie jak mistrzowie z Platige Image.

Animacja CGI nie przedstawia najmniejszego nawet fragmentu rozgrywki, ale tę możecie sobie dokładnie obejrzeć chociażby na materiałach zaprezentowanych przez Czerwonych podczas ostatniego E3. W świeżutkim, opublikowanym chwilę temu trailerze możecie za to zobaczyć fragment brudnego świata, będącego rozpoznawczą cechą Witchera.

witcher 2 featured

Tym razem Geralt jest już po polowaniu na bestie, lecz jak zwykle w przypadku Wiedźmina, zawsze znajdzie się coś do roboty. W tym przypadku padło na okolicznych watażków/stróżów prawa (w świecie Sapkowskiego zwykle to dokładnie to samo), którzy postanowili powiesić kobietę, nie szczędząc jej przy tym bolesnych razów.

Chociaż w samej grze będziemy mogli dokonać wyboru, czy taką niewiastę wybawić z opresji, bądź przeciwnie, przyglądać się egzekucji, tym razem decyzję za gracza podjęło Platige Image. Jaką? Zobaczcie poniżej:

Śliczne, prawda? Aż miło się zrobiło, widząc swojskie, niemal nadwiślańskie tereny, w których dzieje się akcja zwiastuna. Platige Image, studio animacji związane z Tomaszem Bagińskim, jak zwykle wykonało kawał pierwszorzędnej pracy.

Witcher 3: Wild Hunt ukaże się w 2014 roku, w wersji na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One. Po raz pierwszy w serii gracz dostanie do dyspozycji ogromny, otwarty świat, w którym będzie mógł swobodnie się przemieszczać. Coś, co znamy i lubimy ze Skyrim, tyle tylko, że o 20 procent większy, dając wiarę CD Projekt RED. Ogromne połacie terenu zostaną zszyte Red Engine 3, silnikiem graficznym stworzonym z myślą o nadchodzącej generacji sprzętu.

W międzyczasie, jeśli jeszcze nie skosztowaliście smaku wiedźmińskiego życia, w co naprawdę chcę wątpić, polecam zapoznać się z bardzo dobrą częścią drugą. Ta na ten moment jest najtańsza w o ofercie sklepu Keye,pl. Po wydaniu 45 złotych dostaniecie klucz do aktywacji polskiej wersji gry na platformie Steam. Galopem!