REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Zasadził ci ktoś kiedyś combo? Zmień swoje życie bez uszczerbku na zdrowiu

Dosyć pokuty! W końcu dojrzałeś do decyzji, by coś zmienić w swoim życiu! Nareszcie założysz swoją firmę? Wyruszysz w wielką podróż? Już piszesz wypowiedzenie z załącznikiem zatytułowanym "A ch*j z wami!"... ale zaraz! Wyhamuj. Otwierasz portfel, a ze środka wyfruwa motylek? No tak, powietrzem michy nie napełnisz. Całe szczęście poszerzanie swoich horyzontów nie musi dużo kosztować.

Zasadził ci ktoś kiedyś combo? Zmień swoje życie bez uszczerbku na zdrowiu
REKLAMA

W kupie siła. Ebookpoint.pl też wychodzi z takiego założenia i proponuje tematyczne pakiety e-booków w cenach zacznie niższych, niż gdyby kupić każdą pozycję oddzielnie. Dokąd można skierować swój żaglowiec na wzburzonym morzu rzeczywistości?

REKLAMA

ebookpoint_biznes
Własny biznes ma tę zaletę, że nikt nie stoi nad głową i szefem jest się sobie samemu. Wadą jest to, że nikt nie stoi nad głową i jest się sobie samemu szefem - jak najbardziej należy rugać za wykręcanie się od roboty. Jeśli chcesz rozkręcić swoją firmę marzeń bez magazynów i hal produkcyjnych (przynajmniej na razie) - sprawdź pakiet E-biznes. Za 59 zł dostajemy e-booki "E-biznes. Poradnik praktyka", "Metoda LEAN Startup" i "Metoda Running LEAN".

Jeśli tkwi w tobie żyłka hazardzisty, to pakiet Giełda i inwestycje jest dla ciebie. "Rozważny inwestor", "Świadomy inwestor" i "Strategie inwestycyjne" - już same tytuły brzmią jak tryptyk obowiązkowy. Jeśli zadowolisz się tylko zmianą pracodawcy, to sprawdź mówiący zestaw Twoja kariera. E-booki pozwolą znaleźć twój wymarzony zawód, pomogą w rozmowie kwalifikacyjnej, a na końcu uwolnią skrywaną w tobie pasję - w końcu nie można iść rano do pracy jak na ścięcie. Czujesz się już stabilnie? No to czas na Sprzedaż - trzy książki o technikach dojenia klienta zwiększania obrotów perfekcyjnym "kastomer serwis".

ebookpoint_programowanie
Jeżeli już zdecydujesz się na własny internetowy startup, a chcesz zaoszczędzić na koderach, musisz wziąć sprawy w swoje ręce. Taniej kupisz książki o Javie, PHP i HTML. Po opanowaniu takiego kompletu bez problemu wyrzeźbisz coś swojego, a może nawet i walniesz projekcik na boku.

ebookpoint_kompetencje
Jak ważna jest nauka języków, ten wie każdy arab sprzedający pod piramidami figurki Sfinksa z chińskiego konglomeratu. Warto jednak znać coś więcej niż hasło "codziennie niskie ceny" i "piękna pani" w obcym języku. W Ebookpoint można taniej nauczyć się hiszpańskiego i angielskiego. Perswazja i NLP zainteresuje fanów RPG, których ulubioną klasą są psionicy. Artystyczna dusza? Fotografia: "Sekrety mistrza fotografii cyfrowej", "Cyfrowa ciemnia" i "Kompozycja obrazu fotograficznego".

ebookpoint_zdrowie
Od ciągłego ślęczenia nad podręcznikami do nauki języków i biznesu można dostać garba. Nawet jeśli masz ambicję zostać dzwonnikiem z Notre Dame - nie tędy droga. Wskakuj w oddychające laczki na słoninie i przebiegnij się z "Bieganiem metodą Galloway'a", "Maratonem dla bystrzaków" i "Treningiem mentalnym biegacza". Jest też zestaw dla pań dbających o Zdrowie. Zdrowie to też udane życie erotyczne, a w tym pomogą komplety książek dla obu płci.

ebookpoint_podróże
Zdecydowanie najfajniejszy sposób na zmiany. Ebookpoint z myślą o turystach przygotował dwa zestawy. W obydwu wspólnym ogniwem jest "Wałkowanie Ameryki" (o którym pisała niegdyś Ewa). Do pierwszego kompletu dorzucono jeszcze coś dla smakoszy i oszczędnych: "Kulisy Kulinarnej Akademii" i "Paragon podróżowania. Podręcznik taniego podróżowania". Drugi zestaw jest bardziej romantyczny, bo składają się nań relacje z drogi: "Może (morze) wróci" i "Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku".

REKLAMA

Zanim wprowadzisz zmiany pamiętaj, by zapisać stan gry. Tu nie ma backupów - nie pal za sobą mostów. Ale lekką złośliwością w kierunku szefa - w granicach rozsądku - możesz przykozaczyć.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA