1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry

Call of Duty: Black Ops II staje się darmowe

Tylko na Steam, tylko przez ten weekend. Wszyscy, którzy nie mieli szansy zaznajomić się z drugą odsłoną poczynań specjalnych oddziałów od Treyarch, mogą nadrobić zaległości.

Call of Duty: Black Ops II staje się darmowe

Aby pograć w Call of Duty: Black Ops 2 wystarczy kliknąć TUTAJ i pobrać grę na swój dysk twardy. Steam udostępniło edycję przygotowaną do zmagań wieloosobowych. Weterani potyczek osadzonych w nie tak odległej przyszłości na pewno już zacierają ręce, przygotowując się na weekendową dostawę świeżego, niedoświadczonego mięsa armatniego. Darmowe Balck Ops II będzie działać do niedzieli, do 22:00. Po tym czasie wszyscy, którym najnowsza odsłona Treyarcha przypadła do gustu, mogą skorzystać z promocyjnej ceny na ten tytuł, którą przygotowano na Steam.

Call of Duty: Balck Ops II jest tam do zgarnięcia z 33-procentowym upustem. Promocyjna cena to w przeliczeniu na naszą walutę ponad 160 złotych. Rabat czy nie, cena zaporowa. Od siebie polecamy zakup kodu, który użyjecie na tej samej platformie Steam, aby aktywować grę, w cenie 90 złotych bez 50 groszy.

Warto poświęcić czas i przestrzeń dyskową? Ano warto, bo chociaż seria Call of Duty zamieniła się w smażalnię kotletów, Black Ops II zdało egzamin. Przeniesienie pola bitwy w przyszłość dodało potrzebnej świeżości. Treyarch wywiązał się z postawionego przed nimi zadania, choć to oczywiście wciąż nie ten sam poziom geniuszu, jakie osiągnęło Infinity Ward przy kapitalnym Modern Warfare. Weekendowa batalia z Black Ops II może również umilić okres oczekiwania na Ghosts, nową odsłonę Call of Duty, której pierwszy teaser trailer macie poniżej. Powodzenia na polu bitwy!