REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

To będzie ostatni sezon Dextera

Dexter był jakiś czas temu w troszkę gorszej formie, ale i tak fani seriali muszą się zgodzić, że to jedna z nielicznych produkcji, która przez tyle lat jeszcze nigdy nie zeszła poniżej pewnego poziomu przyzwoitości. Niestety, kolejny sezon jego przygód będzie ostatnim. 

To będzie ostatni sezon Dextera
REKLAMA
REKLAMA

Informację potwierdzili wczoraj scenarzyści serialu oraz szef CBS (właściciela stacji Showtime). Ich zdaniem ósmy sezon przygód niecodziennego analityka będzie ostatnim, jaki zobaczymy w telewizji. Stacja znalazła już nawet nowego ulubieńca widzów. Będzie nim niejaki "Ray Donovan" specjalizujący się w rozwiązywaniu problemów znanych i bogatych mieszkańców Los Angeles (ale zdaje się, że będzie rozwiązywał je innymi metodami niż Dexter).

Ósmy i ostatni sezon przygód Dextera Morgana zadebiutuje w telewizji już 30 czerwca, co zresztą dość dobitnie wskazuje na rewolucyjne zmiany w świecie policji Miami. Dotychczas kolejne epizody rozpoczynano jesienią, a trwały mniej więcej do połowy grudnia (na każdy sezon składa się tylko dwanaście odcinków). Najwyraźniej tym razem chodzi już o zrobienie miejsca dla Raya Donovana.

REKLAMA

Jak sądzicie, w jaki sposób zakończy się ośmioletnia znajomość z najsympatyczniejszym w sumie typem spod ciemnej gwiazdy w świecie seriali? Ostateczne rozstanie z mrocznym pasażerem, samobójstwo czy krzesło elektryczne?

W Polsce Dextera możemy oglądać m.in. w stacjach TVN, Universal Chanel oraz w oparciu o usługę  nScreen VOD.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA