1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Nowy teledysk HEY exclusivem Deezera

Nowy teledysk HEY exclusivem Deezera

HEY promuje swoją nową płytę, a jednym z głównych narzędzi promocji jest nowy teledysk zespołu umieszczony "TYLKO W SERWISIE DEEZER". Taki exclusive, kto by pomyślał... Znamię czasów? 

To w ogóle nietypowa sytuacja. O ile Deezerowi zdarza się mieć piosenki "jako pierwszy" i na wyłączność, to teledyski są już zdecydowanie bardziej sporadyczną praktyką. Dlatego też ewidentnie brak do tego odpowiednich narzędzi, a serwis muzyczny po prostu wrzuca link prywatny z YouTube'a, który - tak między nami - potem może trafić już wszędzie. Skoro o tym mowa - mam nadzieję, że się na nas nie pogniewają, bo teledysk możecie obejrzeć albo na Deezerze, albo... cóż, tutaj:

Utwór "Co tam?" znajduje się na najnowszej płycie zespołu Hey, z listopada 2012 roku. Nie zmienia to jednak faktu, że sama płyta zdążyła w tym czasie uzyskać już status platynowej. W przypadku ekipy Katarzyny Nosowskiej tego typu osiągnięcia znajdują się jednak w pewnym już standardzie. Sama płyta ma niecodzienną nazwę "Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan" (tak jest, w tytule nie ma literówki) i oczywiście można ją kupić w dobrych sklepach z muzyką.

Ale ponieważ XXI wiek już za pasem, przede wszystkim można posłuchać jej na Deezerze i Spotify