1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Skorumpowane Nar Shaddaa kolejną lokacją w The Old Republic

„Księżyc Przemytników” nigdy nie był zbyt przyjemnym miejscem dla Jedi i lojalistów Republiki. BioWare postara się, aby w The Old Republik frakcja „niebieskich” poczuła się równie niezręcznie.

To już czternasta planeta, którą twórcy oddadzą graczom do dyspozycji, najprawdopodobniej wciąż nie zamykając listy. Ten, znany z korupcji, brudnych interesów, przemytników i łowców głów księżyc to prawdziwy las strzelistych, neonowych budynków, skrywający mroczne sekrety zaraz pod powierzchnią ziemi. Gracze, którzy wybiorą profesję łowcy nagród, szmuglera bądź wojownika Sith, powinni czuć się tutaj jak u siebie w domu (może właśnie nim będzie, nie licząc pokładu własnego statku?), w przeciwieństwie do agentów Republiki. „Zła strona mocy” staje się coraz bardziej kusząca.

Jako jedna z najniebezpieczniejszych planet w galaktyce, Nar Shaddaa jest miejscem, gdzie niczego nie dostaniesz za darmo. Zdominowany przez czarny rynek, księżyc stał się największym symbolem korupcji.”  Więcej szczegółów oraz screeny na OFICJALNEJ STRONIE GRY.