1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Podsumowanie tygodnia PB TV (22.01-29.01)

Drugi tydzień funkcjonowania Playback TV za nami. Na kanale pojawia
się coraz więcej filmowych zapowiedzi i oficjalnych materiałów, a
my wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom opublikowaliśmy już trzy
autorskie gameplay'e.

Nie ukrywamy, że miniony tydzień, w związku z wypuszczeniem bety gry Battlefield Bad Company 2 na komputery stacjonarne, w pełni poświęcony był wojennym klimatom. Jeszcze jakiś czas temu serwis YouTube przepełniony był nieoficjalnymi materiałami z rozgrywki, lecz od kilkudziesięciu godzin, każdy gracz posiadający unikalny klucz (można było go zdobyć kupując w sklepach pre-order), ma okazję przetestowania tego tytułu na własnym sprzęcie.

Pierwszym naszym autorskim gameplay'em jest filmik z Pro Evolution Soccer 2010, prezentujący oprawę Ligi Mistrzów:

W oczekiwaniu na nowy portal wszystkie recenzje, zapowiedzi i publicystyki będą publikowane na starej stronie. Dlatego też artykuł o produkcji Serious Sam HD znajdziecie w kategorii "news". Wraz z nim na kanale pojawił się dwuminutowy filmik z tejże gry:

Kilka dni temu swoją polską premierę miał tytuł o nazwie Ninja Blade. W rolę zawodowego japońskiego wojownika wcielił się jeden z naszych redaktorów, pokazując żywiołową i pełną napięcia akcję:

Do gier podchodzimy także humorystycznie, czego najlepszym dowodem jest trailer Dead Rising The Movie, który ukaże wam ten produkt trochę z innej perspektywy:

Nie zapomnieliśmy też o miłośnikach konsol. Produkcję Reed Steel 2 na Wii na półkach sklepowych zobaczymy za dwa miesiące, a do tego czasu możemy zadowolić się oficjalną prezentacją z rozgrywki w westernowym klimacie:

To tylko garstka tego, co znajduje się na Playback TV. Co czeka nas w nowym tygodniu? Na pewno najświeższe materiały filmowe, gameplay'e naszych redaktorów, a być może już niedługo pierwsze video recenzje. Jak na razie zapraszamy do regularnego odwiedzania i subskrybowania Playback TV. Do zobaczenia za tydzień.