1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Podsumowanie tygodnia PB TV (15.01-22.01)

Za nami pierwszy tydzień funkcjonowania Playback TV. Zgodnie z
obietnicami póki co koncentrujemy się na śledzeniu filmowych
zapowiedzi najbardziej interesujących gier. W ciągu ostatnich kilku
dni wybraliśmy dla Was dwanaście propozycji.

Medialny szum nie ustaje przede wszystkim w przypadku Mass Effect 2, którego premiera zapowiadana jest na koniec stycznia. W minionym tygodniu opublikowano próbki dźwiękowe z udziałem znanego polskiego wokalisty i poety - Macieja Maleńczuka oraz popisy Mirosława Zbrojewicza (znanego choćby z Chłopaki Nie Płaczą), a ponadto Electronic Arts upubliczniła trailer finalny - premierowy, który ma być ostatnią formą zachęty do zakupu nowego shootera/RPG ze stajni BioWare.

Miniony tydzień w zasadzie zdominowały kosmiczne klimaty, bowiem jak nie Mass Effect, tak we znaki dawały nam się klimaty Star Treka. Twórcy gry opartej o jedną z najbardziej znanych sag sci-fi zafundowali nam dwa naprawdę efektowne trailery. Poniżej jeden z nich o podtytule "Klingon Montage".

Osoby odznaczające się mniejszą tolerancją w stosunku do przybyszów z kosmosu z pewnością zagustują w kolejnej już odsłonie Aliens vs Predator - trailer i materiały graficzne zrobiły na naszej redakcji naprawdę spore wrażenie.

To tylko wybrane z materiałów filmowych jakie opublikowaliśmy na łamach naszego kanału telewizyjnego w minionym tygodniu. Zapraszamy do regularnego odwiedzania i subskrybowania Playback TV.