REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Natacha Gachnang europejską twarzą Forza Motorsport 3

REKLAMA

Szwajcarka Natacha Gachnang, jedna z najlepszych kobiet wśród
kierowców wyścigowych, ogłosiła rozpoczęcie współpracy przy
promocji gry Forza Motorsport 3, która ukaże się tej jesieni
wyłącznie na konsolę Xbox 360.

REKLAMA

Gra Forza Motorsport 3 - jej premierę zaplanowano na październik tego roku - to prawdziwa gratka nie tylko dla zapalonych miłośników gier wyścigowych, ale także wszystkich fanów motoryzacji. Każdy kto marzył o tym, aby choć raz wcisnąć gaz do dechy w swoim samochodzie i poczuć adrenalinę pulsującą w jego żyłach, doskonale odnajdzie się w świecie wirtualnych wyścigów Forza Motorsport 3.

Obrazek

W grudniu 2008 roku, Natacha Gachnang została pierwszą kobietą ścigająca się w mistrzostwach FIA Formuły 2. 21-letnia Szwajcarka, kuzynka kierowcy Formuły 1 Sebastiana Buemi, aktualnie błyszczy formą w swym debiutanckim sezonie, jeżdżąc w barwach drużyny MotorSport Vision.

Natacha spędziła dużo czasu w Seattle, prowadząc konsultacje z twórcami gry Forza Motorsport 3 - studiem deweloperskim Turn 10. Dotyczyły one, między innymi, warunków jazdy po najszybszych torach świata, poziomu realizmu czy konfiguracji podzespołów samochodów wyścigowych.

Nic dziwnego, że jej komentarz jest bardzo entuzjastyczny: "Forza Motorsport 3 to prawdziwe szaleństwo. Poziom przywiązania do detali jest niesamowicie wysoki - grając, mam wrażenie, że jestem w środku wyścigowej maszyny i jeżdżę po najsłynniejszych torach. A wszystko to dzieje się na wygodnej kanapie w moim salonie." - mówi Natacha Gachnang.

Forza Motorsport 3 jest zaprojektowana tak, aby dzięki regulowanemu poziomowi trudności, móc zadowolić nie tylko prawdziwych wyjadaczy elektronicznych torów, ale i żółtodziobów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wirtualnym ściganiem. W grze umieszczono 100 torów oraz 400 najbardziej egzotycznych modeli samochodów z całego świata. Wśród nich wspaniały model Audi R8 oraz sławny niemiecki tor Nürburgring.

REKLAMA

Główny producent gry, Dan Greenwalt komentując zatrudnienie Natachy mówi: "Wszyscy pracownicy Turn 10 to miłośnicy samochodów i motoryzacji. Decydując o współpracy z Natachą widzieliśmy w niej ten sam zapał i entuzjazm, który pomógł przenieść naszą grę stopień wyżej. To wspaniałe, że w Forza Motorsport 3 może się ścigać każdy - od totalnych amatorów, po profesjonalnych kierowców - czerpiąc z tego niesamowitą frajdę."

Informacja prasowa Microsoft Polska

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA