1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Playback #44 już gotowy!

Dobrze wiecie jak jest u nas z ocenami. Jesteśmy wredni,
czepialscy, nie przepuścimy nikomu, choćby w marketing władowano
miliony. W naszej czteroletniej historii przyznaliśmy zaledwie
kilka dziesiątek. Niezmiernie miło mi poinformować, że w tym
numerze do tego elitarnego grona dołącza kolejna produkcja.

I to nie byle jaka! Polska produkcja! Zdaniem Michała "Endera" Grązki, naszego redaktora naczelnego, Call of Juarez: Więzy Krwi to najlepszy FPS ostatnich miesięcy, który bez kompleksów może śmiało rywalizować z zachodnimi (i wschodnimi) produkcjami. Ba, może je nawet wygrywać! Oby miał rację, bo przecież sukces rodzimego Techlandu, to sukces nas wszystkich. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was temat numeru traktujący o Dzikim Zachodzie. Taki swoisty miszmasz, łączący w sobie to, co pośród gier i filmów jest w nim najlepsze. Szczególnie mocno polecamy historię spaghetti-westernów oraz westernowy motyw w serialach.

Wracając jednak do ucywilizowanego wschodu, bez fałszywej skromności powiem, że dział z zapowiedziami prezentuje się niezwykle obficie. Aliens vs Predator, Crysis 2, Runaway: A Twist of Fate, Test Drive Unlimited 2 czy Max Payne 3 to tytuły, na które czekamy wszyscy. W dziale z recenzjami póki co sezon ogórkowy, ale zachęcam Was do przejrzenia recenzji Anno 1404, Battlefield: Heroes i Tom Clancy's HAWX. Warto też dodać, iż w starciu z grą Mój Fitness ogłaszam definitywny koniec sielanki w zawodzie recenzenta. Zobaczcie sami, jak musimy się dla Was poświęcać!

Na sam koniec naszej growej oferty publicystyka. W tym numerze dość szczupła, ale za to treściwa. Serwis Gry-OnLine uruchomił kilka dni temu nową telewizję o grach. Z tej okazji przyglądamy się wszystkim growym telewizjom w polskim internecie. Zobaczcie kogo warto oglądać kiedy już przeczytacie Playback! Nie zabrakło także zapowiedzi troszkę odleglejszych produkcji. No i kryzysu gospodarczego. Bez słowa kryzys nie ma obecnie Wyborczej, Polityki czy Przeglądu Sportowego. Nie chcemy być gorsi!

A na sam koniec - okołogrówka. Najnowsze filmy, książki i muzyka. Każdy znajdzie dla siebie coś miłego, dlatego w tym wypadku nie będziemy szczególnie wyróżniać artykułów. Pamiętajcie też, że wakacje trwają tylko przez dwa (no, czasem trzy) miesiące w roku. Dlatego gdy już skończycie delektować się najnowszym numerem zinu, pozwólcie sobie na odrobinę rozrywki "offline". Wesołych wakacji!

Czytaj nowy numer Playbacku.