1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Konkurs - wygraj grę NecroVisioN!

E-zin Playback.pl wraz z wydawcą Cenega Poland mają zaszczyt
zaprosić naszych Czytelników do udziału w konkursie związanym z
najnowszą polską produkcją FPS - NecroVisioN.

Obrazek

Fabuła gry została osadzona na początku XX wieku. Jest rok 1916, światem targa pierwszy globalny konflikt i nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że pod powierzchnią ziemi nie niepokojona przez nikogo rozwija się cywilizacja wampirów, osiągając nowe poziomy wiedzy dotyczącej czarnej magii. Niebezpieczne zabawy ostatecznie kończą się otwarciem portalu do świata Demonów, co stanowi preludium do ogromnej wojny podziemnego świata. W trakcie wyniszczających walk, szala zwycięstwa zaczęła przechylać się w stronę Piekielnych Najeźdźców. Jedyną szansą na odwrócenie losów konfliktu jest znalezienie pomocy wśród wojsk ludzi, stacjonujących na frontach pierwszej wojny światowej. Właśnie w postać jednego z żołnierzy wcieli się gracz.

Nieco więcej na temat gry, a także obszerny demotest autorstwa Kamila Bogusiewicza znajdziecie w najnowszym numerze Playbacku.

Obrazek

Tymczasem zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 egzemplarze gry NecroVisioN, a do każdego z nich dołączona jest bonusowa koszulka firmująca grę. Aby wejść w posiadanie tego cudownego zestawu wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytania konkursowe. A oto one:

1. Jakie polskie studio jest odpowiedzialne za stworzenie gry NecroVisioN?
2. Jaki znany aktor udzielił swojego głosu polskiej wersji językowej gry?
3. Na jakich platformach dostępna jest gra NecroVisioN?

Prawidłowe odpowiedzi (koniecznie wraz z podanym portalowym loginem) przysyłajcie nam na redakcyjny adres e-mailowy redakcja@playback.pl. Termin - do 04.04.2009! Rozstrzygnięcie konkursu 05.04.2009. Życzymy powodzenia!

Organizatorzy konkursu:

Obrazek
Obrazek