1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Zagłosuj na najlepsze mody 2008 roku!

Serwis MOD DB już po raz siódmy
ogłasza plebiscyt na najlepszą modyfikację minionego roku. Jest
jeszcze huczniej niż ostatnio, jest jeszcze więcej konkurentów i
jeszcze lepsze nagrody do zgarnięcia.

Nie będę ukrywał, dla mnie zwycięzca jest tylko jeden. BLACK MESA, czyli wierny remake pierwszego Half Life na silniku kontynuacji. Nowy, ładniejszy Gordon. W bazie serwisu znajdziecie wiele naprawdę interesujących modyfikacji, łącznie jest ich ponad cztery tysiące. Niestety, tylko część z nich jest gotowa, bądź trwają nad nimi ostatnie szlify.
Niejako przy okazji mogę polecić wam świetne modyfikacje minionego roku, z fenomenalnym ZOMBIE PANIC: SOURCE na czele. Wystarczy zobaczyć filmik, już on sam świadczy o niemałej jakości tej amatorskiej produkcji.
Innym ciekawym modem jest PORTAL: PRELUDE, czyli coś więcej, niż tylko kilka kolejnych misji do arcyciekawego Portala od Valve. Fabuła z prawdziwego zdarzenia, postacie poboczne… warto zainstalować, natomiast dla fanów jest to pozycja obowiązkowa.
Co do samego plebiscytu - najpierw zostaną wyłonieni racjonalni kandydaci, z pośród tylu chętnych najpierw przeprowadzana jest generalna selekcja. Mody, które uzyskają od was jak najwięcej głosów, przechodzą do następnej fazy głosowania (najlepsza setka), o czym na pewno was poinformujemy.
A kto wygrał rok temu? Bazowany na silniku Half Life 2 mod INSURGENCY , czyli rozgrywany na Bliskim Wschodzie shooter, który najłatwiej chyba przyrównać do świetnego Modern Warfare. Jak będzie w tym roku? Trzymamy rękę na pulsie!
Obrazek