REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Playback #35 i trzecie urodziny!

REKLAMA

3 lata, 36 miesięcy, 35 numerów + 2 numery specjalne, kilka tysięcy
tekstów, ponad setka osób, jaka przewinęła się przez redakcję,
setki tysięcy czytelników, miliony odwiedzin. Wasz ulubiony,
największy w kraju, a może i na świecie, zin świętuje swój
wspaniały jubileusz. Cieszcie się razem z nami.

REKLAMA

Wraz z zaprzyjaźnionymi wydawcami przygotowaliśmy dla Was z tej okazji całą masę konkursów, w których do wygrania macie najgorętsze premiery ostatnich miesięcy. Ale to nie wszystko - mamy dla Was także dwa interesujące artykuły, z których o Playbacku dowiecie się absolutnie wszystkiego, co każdy wierny czytelnik wiedzieć powinien.

Fani gier nie będą tym numerem rozczarowani. Zdecydowaliśmy się na trzydniowe opóźnienie, ale powód mamy naprawdę konstruktywny - recenzje Dead Space, Fallout 3 (tylko 7+/10!), Fable 2 czy Far Cry 2. To hity tak gorące, że powinniście uważać, aby w trakcie lektury się nie poparzyć. Ale w dziale z recenzjami znajduje się też nowa FIFA 09 (PC/Xbox 360), Pro Evolution Soccer 2009 czy World of Goo, który skutecznie sparaliżował pracę naszej ekipy. Koniecznie przyjrzyjcie się z bliska zapowiedziom, bowiem wyraźnie podkreślamy czym dokładnie będziemy podekscytowani już za kilka miesięcy. Najmocniej powinni być usatysfakcjonowani fani Gwiezdnych Wojen - w końcu jako pierwsi w kraju zapowiadamy Star Wars: The Old Republic i - również jako pierwsi - testujemy Call of Duty: World ar War!

Obowiązkową lekturą jest także dział z filmami i książkami, gdzie opisujemy ostatnie hity... te mniejsze i większe, a na sam koniec warto zajrzeć do publicystyki. Jest ona w tym numerze szczególnie ciekawa ze względu na cykl tekstów poświęconych najciekawszym światom z gier. Kto wie, być może kiedyś poświęcimy temu zagadnieniu cały "temat numeru"?

REKLAMA

Trzy długie lata. To niesamowite, naprawdę. Z nieukrywaną skromnością świętujemy w tym roku fakt, iż na stałe udało nam się zapisać w historii polskich mediów komputerowych, a obok zinów w kanonie największych, takich marek jak SS-NG czy przede wszystkim Załoga G. To wielki sukces tak nasz, jak i Wasz, dlatego z tego miejsca obiecuję, że będzie tylko lepiej, a Playback jeszcze przez długie lata będzie dla Was uczciwie i rzetelnie oceniać gry, książki i filmy. Wszystkiego najlepszego!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA