1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Wii tanieje, tanieje i Xbox.

Na gram.pl możecie już kupić tę konsolę Nintendo po niższej,
atrakcyjniejszej cenie. Xbox 360 za mniej niż tysiąc złotych, Wii
poniżej tysiąca złotych… SONY ze swoim Playstation 3 ma niezły
orzech do zgryzienia.

Tegoroczne święta to prawdziwy raj dla wszystkich, którzy marzyli o nowej konsoli pod choinkę. Zarówno maszynka Microsoftu jak i Nintendo nie przekracza okrągłego tysiąca (mowa tutaj o podstawowej wersji X`a) oraz, co najważniejsze, jest ich u nas pod dostatkiem. Nie można tego powiedzieć o krajach skierowanych bardziej na zachód, gdzie Wii schodzi z półek niczym świeże bułeczki, a sam producent nie nadąża za produkcją własnej konsoli. Zapotrzebowanie konsumentów jest tam więc ogromne

Obrazek
Co do samej promocji na gram.pl… Oryginalne Wii możecie zakupić po jeszcze niższej cenie, wystarczy dobrze poszukać. Oto jak aktualnie przedstawiają się najtańsze oferty na naszym rodzimym rynku:

Nintendo Wii + zestaw gier Wii Sports: 965,00 złotych.

Xbox 360 wersja CORE + gra Fusion Frenzy 2: 699,00 złotych

Sony PlayStation PS3 40GB: 1548,00 złotych.

Obrazek
Najatrakcyjniej prezentuje się tutaj produkt Microsoftu w prywatnej ofercie ultimy, choć egzotycznym Wii też raczej nikt nie pogardzi. Najgorszej prezentuje się produkt SONY. Wysoka cena i kiepskie gry to niezbyt dobre połączenie. Nic dziwnego, że w większości aktualnych zestawień next-genów PS3 nadal znajduje się na zaszczytnym, ostatnim miejscu.