1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Podbij średniowieczny świat wraz z eXtra Klasyką neXt!

Medieval: Total War Złota Edycja to kolejny tytuł, jaki ukaże się w
maju w serii eXtra Klasyka neXt! Jest to równocześnie premiera tej
doskonałej gry w polskiej wersji językowej!

Gra Medieval: Total War, stanowiąca drugą część kultowej serii Total War zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień, m.in. dla najlepszej gry strategicznej roku 2002 wg serwisów Gamespot i Gamespy oraz pozycję na liście stu najlepszych gier PC wszech czasów wg. magazynu PC Gamer (miejsce nr 1 w roku 2002).

Medieval: Total War to rewelacyjna mieszanka strategii i taktyki, łącząca turowe zarządzanie państwem z toczonymi w czasie rzeczywistym bitwami. Akcja gry, wzorowana na wydarzeniach historycznych, toczy się w latach 1087-1453. Pojawiają się w niej znane postaci, m.in. Joanna d'Arc, czy król Ryszard Lwie Serce. Zadaniem gracza jest rozwijanie wybranego państwa, zarówno ekonomicznie jak i militarnie, w celu stworzenia światowej potęgi.

Złota Edycja poza grą Medieval: Total War zawiera również oficjalny dodatek, Viking Invasion. Przenosi on akcję gry do roku 793, gdy Europa musiała stawić czoła najazdowi Wikingów.

Medieval: Total War Złota Edycja zostanie wydany w polskiej, kinowej wersji językowej w eXtra cenie 19,99 PLN. Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie www.gram.pl/Medieval.

Dotychczas ujawnione zostało sześć tytułów, które w maju wzbogacą serię eXtra Klasyka neXt. Każdy z nich zamówić można przedpremierowo w sklepie gram.pl, płacąc już od 15,99 PLN.

3.Zamów Football Manager 2006 już od 15,99 PLN.

Informacja prasowa CD Projekt