Po podwójnym, również lekko prima-aprilisowym, numerze wracamy do
codzienności. Zagrywka z łączonym kwietniowym wydaniem Playbacku,
pozwoliła nam trochę usystematyzować nasz "plan wydawniczy".

Ogólnie rozchodzi się o to, że chcemy, by każdy nasz nowy numer ukazywał się w Sieci pierwszego dnia każdego miesiąca. Radzę więc zaznaczyć te dni w swoim kalendarzu na czerwono, co byście nigdy nie zapomnieli o naszym nowym wydaniu!

Nadszedł maj. Jak zwykle rozpoczyna się miłym akcentem w postaci przedłużonego weekendu dla niektórych. Miejmy nadzieję, że pogoda skusi wszystkich do odejścia od komputerów i spędzenia tego wolnego czasu poza domem, grillując czy też jeżdżąc na rowerze. Ale mamy nadzieję również, iż nowy numer Playbacku przyciągnie Waszą uwagę i poświęcicie trochę na jego lekturę - zapewniamy, że się nie zawiedziecie!

Co w tym numerze? Cały czas idziemy do przodu i publikujemy coraz więcej tekstów. Magicznej liczby 105 artykułów sprzed miesiąca nie pobiliśmy, ale jak na pojedynczy numer to blisko ponad 70 tekstów nie jest wcale słabym, lub nawet średnim wynikiem. Na dodatek możecie poczytać o największych nowościach, takich jak długo oczekiwany S.T.A.L.K.E.R. czy też Test Drive Unlimited. Jest również ostatni już epizod Sama i Maxa (mówi się, że najlepszy z całej serii), świetny dodatek do Obliviona oraz trzecia część Virtua Tennisa. Dodatkowo poddajemy testom nową konsolę Sony, czyli Playstation 3, a także - jak zawsze - publikujemy dużo publicystyki, recenzji filmów i książek. Jak co miesiąc - jest co czytać. Tak więc zapraszamy do lektury!