1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - już od dziś!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich niecierpliwie oczekujących na
ten tytuł! S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla trafił właśnie do
sprzedaży w sklepach w całej Polsce.

Premiery tak ambitnych projektów nie zdarzają się często, tym bardziej cieszy więc, że produkcji GSC GameWorld udało się spełnić pokładane w niej nadzieje. Przypomnijmy S.T.A.L.K.E.R. został bardzo wysoko oceniony przez Polską i Zagraniczną prasę branżową (m.in. ocena 8/10 CD Action, 5/6 Click) oraz portale internetowe, jako gra daleko wykraczająca poza ramy najlepszych nawet FPS-ów. O tym jednak każdy z graczy przekona się sam, wyruszając na pełną niebezpieczeństw i niezwykłych emocji wyprawę po Strefie wokół elektrowni w Czarnobylu...

Obrazek

Gra S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla dostępna jest od dziś w całym kraju, w cenie 99,90 PLN w polskiej wersji językowej. Wyjątkową cechą polskiej wersji językowej jest sposób tłumaczenia przerywników filmowych - pozostawiono rosyjskie głosy, oraz dodano głos lektora dobrze znanego z telewizji - Mirosława Uttę.

Grę można również kupić taniej w sklepie gram.pl, wykorzystując Wirtualne Pieniądze. Wydanie podstawowe dostępne jest już od 79,90 PLN, zaś wyjątkową, niezwykle bogatą Edycję Kolekcjonerską można zamówić nawet za 159,90 PLN. Więcej informacji i możliwość składania zamówień pod adresem sklep.gram.pl/stalker.

Informacja prasowa CD Projekt