1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Nowe tytuły w serii WBK już w sklepach!

Miło nam poinformować, iż Nicolas Games wzbogacił właśnie swoją
serię gier strategicznych i symulacyjnych Wojny Bitwy Kampanie o
kolejne, rewelacyjne tytuły.

-Battle of Britain II: Wings of Victory - przenosi gracza w okres słynnych walk powietrznych nad południową Anglią w 1940 roku. Gra dostarczy doskonałej rozrywki zarówno weteranom gier, jak i okazjonalnym graczom i pozwoli bliżej poznać ten jeden z najbardziej znaczących momentów w historii.

-Strike Fighters Gold - to znakomity symulator lotu, prezentujący jeden z najlepszych samolotów bojowych wszechczasów - McDonnell Douglas F-4Phantom II.

-Tin Soldiers: Aleksander Wielki PL - gra strategiczna w klasycznym stylu. Wcielamy się w niej w rolę Aleksandra Wielkiego w trakcie jego podboju świata.

-Gary Grigsby`s: World at War PL - gra toczy się w czasach największej i najstraszliwszej wojny w dziejach ludzkości. Siły Osi, stawiają czoła Francji, Wielkiej Brytanii, Stanom Zjednoczonym i Związkowi Radzieckiemu, w epickich zmaganiach II wojny światowej.

Wojny Bitwy Kampanie to seria gier starannie wyselekcjonowanych i przeznaczonych dla fanów gatunku. Wysokie noty w mediach, fantastycznie niska cena 19,99 PLN oraz różnorodność produktów sprawi, iż zaspokoją one oczekiwania wielu graczy. Ponadto część tytułów została po raz pierwszy wydana w profesjonalnej, polskiej wersji językowej a każda z nich zawiera dodatkową grę na płycie CD zupełnie GRATIS! To doskonały sposób na wzbogacenie swojej kolekcji.

Informacja prasowa Nicolas Games