REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Playback #14 i pełna wersja gry

REKLAMA

Czternasty numer Playbacku jest bardzo obfity w teksty, choć mocno
spektakularnych tytułów nie ma. W środku natomiast... pełna wersja
gry.

REKLAMA

Tematem numeru jest seria gier Prince of Persia, jej początki, dalsze losy, postać twórcy, konwersje... i gratisowy pełniak - Prince of Persia: REWOLUCJA. Do ściągnięcia za darmo z naszego serwera.

W kwestii recenzji bardzo, ale to bardzo strategicznie - ze świetnym ParaWorld oraz prawie równie dobrym Anno 1701 na czele. Nieco więcej różnorodności w dziedzinie growych zapowiedzi. Piszemy o dodatku do Titan Quest - Immortal Throne, Jagged Alliance 3, Disciples III: Renaissance czy UEFA Champions League 2006-2007. A to tylko ułamek wielu zapowiedzi, jakie przygotowaliśmy w tym numerze.

Sezon ogórkowy odbijamy sobie natomiast pełną gębą w publicystyce - wywiad z twórcami S.T.A.L.K.E.R'a oraz doktorem Jerzym Szeją, Przewodniczącym Polskiego Towarzystwa Badania Gier. Ponadto nieco o e-sporcie, nieco o graniu, trudno było pominąć temat polityki... a jako bonus dwa poradniki do gier z cyklu Sam & Max.

REKLAMA

Rozpisaliśmy się także na temat filmów, seriali (między innymi o popularnym ostatnio Prison Break, czy "Skazanym na śmierć" - jak kto woli), w dziale książkowym nieliczne, ale za to ciekawe pozycje i jest także raczkująca, ale powoli umacniająca się na swojej pozycji, muzyka!

Jednym słowem 80 tekstów, długie godziny lektury i pełna wersja gry. Mamy nadzieję, że najbliższy miesiąc spędzicie z Playbackiem!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA