REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Gwiezdne Wojny wkraczają na next-geny

REKLAMA

Stało się! Gwiezdne Wojny zmierzają na konsole nowej generacji.

REKLAMA

Pierwszą z next-genowych produkcji będzie Star Wars: The Force Unleashed, której angielskim dystrybutorem został Activision. Gra przedstawi historię umiejscowioną pomiędzy Zemstą Sithów oraz Nową Nadzieją (3 i 4 Epizod Sagi George'a Lucasa) i postawi nas w roli ucznia samego Darth Vadera. Naszym priorytetowym celem stanie się odszukanie i zabicie Jedi, jacy
przeżyli Rozkaz 66 i pogrom Rycerzy.

Obrazek
Nie jest wiadome, kiedy można spodziewać się premiery gry. Mało tego, nie ujawniono nawet, kto zajmuje się jej produkcją. Być może produkt ma coś wspólnego z filmem, jaki został pokazany "wybrańcom" podczas zeszłorocznych targów E3 (a jaki szybko wypłynął do sieci, po czym pojawił się m.in. w serwisie Eurogamer TV) oraz konceptami, z których jeden widoczny jest powyżej. Czy jednak okaże się to prawdą, zobaczymy dopiero, gdy Activision zerwie śluby milczenia.

REKLAMA

Obrazek
------------------------------------------

Szukasz wiecej ciekawych informacji o grach? A moze interesuje Cie oryginalna publicystyka, badz ciekawostki z branzy? Odwiedz http://Dosc.pl - damy Ci to wszystko i wiecej, a i tak nie bedziesz mial dosc!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA