1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Cezar IV i Scarface: Człowiek z blizną - premiera już dzisiaj!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że dziś swoją premierę mają
dwa hity - strategia Cezar IV i gra akcji Scarface: Człowiek z
blizną.

Cezar IV to kontynuacja kultowej serii strategii ekonomicznych. Do twoich obowiązków będzie należeć m.in. rozbudowa i zarządzanie miastem, jego obrona oraz kontrola finansów. Wraz z postępami będziesz się wspinać po szczeblach władzy, aż na sam cesarski tron! Nowa gra wprowadza do serii przełomową grafikę 3D i poszerzoną, względem poprzednich tytułów, kontrolę nad różnymi aspektami starożytnego miasta. Dodatkowo do gry została dołączona płyta z trzecią częścią Cezara.

Scarface: Człowiek z blizną jest komputerową adaptacją kultowego filmu Briana De Palmy z niezapomnianą kreacją Ala Pacino. Tytuł przedstawia losy Tonego Montany, kubańskiego emigranta, który w USA zbudował wielkie narkotykowe imperium. W końcówce filmu główny bohater ginie podczas strzelaniny w swojej posiadłości. Fabuła gry ujawnia jednak, że Tony przeżył i powraca do Miami, by dokonać krwawej zemsty.

Cezar IV został wydany w pełnej polskiej, a Scarface: Człowiek z blizną w kinowej polskiej wersji językowej. Cena sugerowana obu tytułów została ustalona na 99,90 zł. Gry objęte są dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w pudełku znajdują się Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Więcej informacji o grach na stronach:
Cezar IV: www.gram.pl/cezar4
Scarface: Człowiek z blizną: www.gram.pl/Scarface

Informacja prasowa CD-Projekt