W sam raz na jesienne wieczory - nowy numer Playbacku!

W tym miesiącu naszym tematem numeru jest piłka nożna - zachwyceni wynikami naszej reprezentacji oraz oczarowani przez nabierające tempa rozgrywki Ligi Mistrzów, opisaliśmy dla Was najnowsze gry piłkarskie, takie jak FIFA 07, PES 6 czy też Football Manager 2007, ponadto serwujemy także inne teksty o tej tematyce.

W recenzjach nowości każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jest nowy Battlefield, jest trzeci Gothic, jest Dark Messiah, jest zaskakująco dobry Sam & Max, a także nowy Need for Speed... Żyć, nie umierać.

Numer jedenasty jest także kolejnym, w którym świętujemy pierwszą rocznicę istnienia naszego zina. Z tej okazji ciąg dalszy opowiadań redaktorów skąd wzięli się w naszej ekipie, a także inne, ciekawe teksty.

Dodatkowo, jak zawsze, serwujemy Wam mnóstwo recenzji filmowych, radzimy na co wybrać się do kina w święta, a także opisujemy co nas czeka w przyszłości, jeśli chodzi o nowości kinowe.

Mógłbym tak wymieniać i wymieniać, lista rzeczy, które dla Was przygotowaliśmy w tym miesiącu krótka nie jest. Tak więc po prostu zapraszamy do lektury!