1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Międzynarodowe LAN Party Battlefield 2142

Electronic Arts Polska oraz Creative Polska mają zaszczyt zaprosić
miłośników serii Battlefield do udziału w międzynarodowym turnieju
LAN Party Battlefield 2142.

Rejestracja do udziału w wielkich internetowych eliminacjach potrwa od 31 października do 4 listopada. Najlepsi gracze wyłonieni w eliminacjach utworzą drużynę TeamPoland Battlefield 2142, która zmierzy się z reprezentacją Czech, Węgier i Rosji na organizowanym przez Electronic Arts LAN Party w Warszawie.

Mecze eliminacyjne rozegrane zostaną w okresie 6 - 16 listopada. W skład TeamPoland wejdą trzy najlepsze drużyny z eliminacji (10 osób z podstawowego składu, oraz po 3 zawodników rezerwy). W sumie TeamPoland Battlefield 2142 utworzy 30 osób (skład podstawowy) i 9 żołnierzy rezerwy.

W drugiej połowie listopada, specjalnie dla reprezentacji TeamPoland, zorganizowana zostanie seria treningów online, które będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem jednej z telewizji internetowych. Szczegółowe informacje na temat imprez opublikowane zostaną wkrótce.

Obrazek

Wielki finał, czyli LanParty dobędzie się 2 grudnia w Warszawie. Najlepsi zawodnicy z czterech krajów Europy środkowo-wschodniej staną do boju na wirtualnym froncie. Oprócz tytułu najlepszej europejskiej drużyny, zwycięzcy otrzymają nagrodę główną w wysokości 4.000 Euro, ufundowaną przez firmę Electronic Arts.

Zapisy

- rozpoczęcie - 31 października 2006
- zakończenie - 4 listopada 2006, 20:00

Uwaga: osoby, które chcą się zarejestrować, muszą posiadać aktywne konto w Electronic Sports League Polska (http://www.esl.eu/pl/). Zgłoszenie odbywa się poprzez menu na stronie:
http://www.esl.e(...)mpoland/

Drużyny

- 10 osobowe + rezerwa

Eliminacje

- pierwsze mecze - 6 listopada 2006
- ćwierćfinały - 13 - 14 listopada 2006
- mecz o trzecie miejsce - 15 listopada 2006
- mecz finałowy - 16 listopada 2006

Międzynarodowe LanParty - 2 grudnia, Warszawa

Więcej informacji o grze Battlefield 2142 i eliminacjach do LAN Party można znaleźć pod adresem:

Wersję Battlefield 2142: The DICE Collector's Edition można kupić i pobrać na dysk przy użyciu systemu elektronicznej dystrybucji EA LINK, który dostępny jest pod adresem:

Dolna granica wiekowa tej gry to 16 lat. Ustalona przez organizację PEGI.

Informacja prasowa EA Polska