REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Wersja demonstracyjna Company of Heroes

REKLAMA

Wreszcie jest! W internecie ukazał się dla mnie plik równie ważny
co spolszczenie do KotOR 2, w które włożyłem trochę serca - wersja
demonstracyjna trybu multiplayer gry Company of Heroes.

REKLAMA

Moją radość można argumentować tak. Za ten tytuł odpowiedzialne jest studio Relic, czyli najlepsze i najbardziej doświadczone studio produkujące RTS`y. Na swoim koncie ma takie hity jak seria Homeworld czy Warhammer 40, 000: Dawn of War. Każda z tych gier wykazywała się innowacją, świeżym pomysłem, genialnym wykonaniem i pionierstwem pod względem grafiki. Company of Heroes pójdzie w ślady swoich poprzedników dysponując o wiele szybszym krokiem. Szansa, że prześcignie tak znakomite tytuły jest więc ogromna.

REKLAMA

Będzie to RTS osadzony w realiach drugiej wojny światowej. Akcja gry zostanie ukazana w filmowy sposób, a wszystko za sprawą grafiki mogącej mierzyć się z samym HL2, bardzo dopracowanym modelem fizyki i co najważniejsze rozgrywką. Nie będziemy mieli władzy absolutnej. Ba! Znaczna część poczynań naszych wojsk będzie zależeć tylko od żołnierzy. Przestraszeni uciekną z pola walki, a noszeni na skrzydłach zwycięstwa pobięgną dalej dobić zbiegów.

Gra jest niesamowita, a każdy, nawet najkrótszy kontakt z nią wywołuje niesamowite wrażenia. Plik ważący 585 mb można pobrać STĄD

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA