Zobacz film

Huawei Nova 3

Huawei Nova 3

Huawei MateBook D

Huawei MateBook D

ADATA SD700

Epson L3060

Epson L3060

ADATA Powerbank ADATA P20100

ADATA Powerbank ADATA P20100

Wróć do strony głównej poradnika
Spider's Web

Produkty
poleca

Plus
Huawei

Huawei Nova 3

Nova 3 to bardzo udany model, który dzięki mocnej konfiguracji sprzętowej poradzi sobie z obsługą wymagających aplikacji. Jest to również jeden z pierwszych modeli, które otrzymają aktualizację z funkcją GPU Turbo, co zapewni płynne wyświetlanie najnowszych gier mobilnych. Do tego dochodzi świetny czytnik linii papilarnych i bardzo wygodna nakładka systemowa EMUI.

Obecnie jest to jeden z najbardziej opłacalnych telefonów, jeśli chodzi o średnią półkę.

Zobacz więcej
Huawei

Huawei MateBook D

Bardzo uniwersalny laptop, który świetnie sprawdzi się w roli sprzętu do nauki. Matebook D wyposażony jest też w dedykowaną kartę graficzną - NVIDIA GeForce MX150, co w połączeniu z szybkim procesorem pozwoli na granie w trochę mniej wymagające gry. Jeśli szukacie laptopa do pisania wypracowań i grania w Counter-Strike'a, Matebook D będzie bardzo dobrym wyborem.

Mocna konfiguracja sprzętowa przyda się też osobom, które chciałyby skorzystać z bardziej wymagających aplikacji do grafiki komputerowej czy też montażu filmów.

Sprawdź
ADATA
ADATA SD700

Prędzej czy później każdy z nas dochodzi do wniosku, że potrzebuje dobrego przenośnego dysku. ADATA SD700 to bardzo szybka pamięć, zamknięta w obudowie, która bez problemu mieści się w kieszeni. Do tego jej konstrukcja jest na tyle wytrzymała, że bez problemu powinna wytrzymać cały okres liceum.

Pamięć NAND Flash 3D jest z kolei na tyle szybka, że dysk ten może nam służyć jako dodatkowy nośnik SSD w naszym laptopie.

Zobacz więcej
Epson
Epson L3060

Bardzo ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne, w którym Epson zamiast wymiennych kartridżów z tuszem zastosował system uzupełniania atramentu za pomocą specjalnych buteleczek. Dzięki temu druk czarno-białych i kolorowych materiałów jest bardzo tani.

Do tego Epson L3060 posiada również wbudowany skaner - przydatna rzecz. Dzięki zastosowaniu komponentów wysokiej jakości model ten jest praktycznie bezawaryjny i bezobsługowy.

Czytaj więcej
ADATA
Powerbank ADATA P20100

Pojemny i wytrzymały bank energii przyda się podczas najdłuższych dni spędzonych w szkole. Producent wyposażył ten model w ogniwo o pojemności 20100 mAh, co w praktyce pozwala na naładowanie smartfona od 5 do 7 razy. Tak duża pojemność oznacza również, że rzadko kiedy będziecie musieli pamiętać o naładowaniu samego powerbanku.

Gadżeciarzom na pewno spodoba się również to, że został on wyposażony w funkcję latarki.

Sprawdź

Dziękuję
za uwagę ;)

Tomasz Domański