Zobacz film

Huawei P20 Pro

Huawei P20 Pro

Huawei Matebook X Pro

Huawei Matebook X Pro

Router TP-Link TL-MR6400

Asus Lyra Trio

Asus Lyra Trio

Braun Series 3 ProSkin

Braun Series 3 ProSkin

Seagate Backup Plus

Wróć do strony głównej poradnika
Spider's Web

Produkty
poleca

Plus
Huawei
Huawei P20 Pro

Nauczyciel nie musi posiadać smartfonu z najpopularniejszym logo na obudowie. Rozsądny dorosły zamieni nadgryzione jabłko na coś bardziej stylowego oraz pozwalającego na więcej. Huawei P20 Pro to bez wątpienia najładniejszy smartfon 2018 r. Jego trzy aparaty robią najlepsze zdjęcia nocne, a pojemny akumulator z nawiązką wystarczy na cały dzień pracy z aktywnym dostępem do Internetu. No i powiedzmy sobie szczerze - żaden model nie posiada ładniejszych plecków.

Zobacz więcej
Huawei

Huawei Matebook X Pro

X Pro jest nazywany „najlepszym laptopem z Windowsem“. Trudno dziwić się tym pozytywnym opiniom. Niezwykle lekki, niezwykle wydajny oraz niezwykle elegancki Matebook poradzi sobie z każdym zadaniem biurowym. Procesor Intel Core i7 8550U zapewnia odpowiednią moc, z kolei akumulator działający 12 godzin na jednym ładowaniu gwarantuje niezawodność w terenie. Do tego ten dotykowy, niemal bezramkowy ekran!

Sprawdź
TP-Link
Router TP-Link TL-MR6400

Współczesny nauczyciel nie może wyłącznie wykładać. On musi zachwycać. Również przygotowaniem od strony technologicznej. Jeżeli lekcja wymaga udostępnienia studentom dostępu do Internetu, a infrastruktura w placówce znowu nawala, świetnym rozwiązaniem jest router ze wsparciem kart SIM. TP-Linka TL-MR6400 można tak skonfigurować, by uczniowie nie zużyli całego pakietu.

Ustawienia pozwalają również na ograniczenie dostępu do sieci, aby studenci skupili się wyłącznie na zadaniu lekcyjnym.

Zobacz więcej
Asus

Asus Lyra Trio

Doskonałym dopełnieniem nowoczesnej placówki dydaktycznej są urządzenia typu mesh. Dzięki nim rozwiązujemy powszechny problem, jakim jest dostęp do sieci bezprzewodowej. „WiFi jest, ale zasięgu nie ma“ - to typowy opis sytuacji panującej w wielu szkołach oraz uniwersytetach.

Poręczne gadżety takie jak Asus Lyra Trio pozwalają rozszerzyć zasięg fal radiowych, dzięki czemu te docierają nawet do piwnic, poddaszy oraz ogródków.

Sprawdź
Seagate
Seagate Backup Plus

Obecnie myśląc o kopii zapasowej naszych danych, najczęściej myślimy o chmurze. Jednak rozwiązanie to ma swoje kiepskie strony i nie nadaje się chociażby do szybkiego przenoszenia dużych plików. Właśnie dlatego warto mieć pod ręką dysk twardy o dużej pojemności, taki jak Seagate Backup Plus. Ten niepozorny gadżet pomieści ogromne ilości danych, które będziemy liczyć nie w mega- lub giga-, ale nawet terabajtach.

Zobacz więcej
Braun
Braun Series 3 ProSkin

Uczeń dostrzeże wszystko. Absolutnie wszystko. Nawet tę małą, nieestetyczną ranę pod nosem, wynikającą z pośpiesznego golenia tanimi jednorazówkami. Braun Series 3 ProSkin to maszynka, którą po prostu nie da się skaleczyć. Nawet posiadając bardzo problematyczny, kręcony lub twardy zarost. Do tego urządzenie doskonale działa pod wodą, co pozwala zaoszczędzić cenny czas podczas porannej toalety. Niestety, niewyprasowaną koszulą wciąż musisz zająć się sam.

Sprawdź

Dziękuję
za uwagę ;)

Szymon Radzewicz