Zobacz film

Asus ZenFone Max Pro

Asus ZenFone Max Pro

Asus VivoBook Flip 14

Asus VivoBook Flip 14

Lokalizator NotiOne

Seagate Backup Plus

Seagate Backup Plus

Doogee X60L

Ultimate Ears Wonderboom

Ultimate Ears Wonderboom

Wróć do strony głównej poradnika
Spider's Web

Produkty
poleca

Plus
Asus

Asus ZenFone Max Pro

Co powinien oferować dobry smartfon? Kluczowe są takie cechy jak wysoka wydajność, pojemny akumulator, komfort działania oraz rozsądna cena. To wszystko ma Asus ZenFone Max Pro. Znajdziemy tu mocne podzespoły, czystego Androida oraz ogniwa o pojemności 5000 mAh, które swobodnie wystarczą na cały dzień lub nawet dwa dni pracy.

Ten smartfon poradzi sobie z każdym programem oraz grą, mimo że jego cena jest bardzo atrakcyjna i wynosi zaledwie 1099 zł.

Zobacz więcej
Asus
Asus VivoBook Flip 14

Komputer czy tablet? Co będzie bardziej przydatne dla ucznia? Ja postawiłbym na urządzenie łączące najlepsze cechy obu kategorii sprzętów. Asus VivoBook Flip 14 to świetny laptop, który w razie potrzeby może stać się tabletem. Dzięki temu sprawdza się nie tylko w codziennej pracy, ale też podczas oglądania filmów w łóżku lub w trakcie podróży.

Na pochwałę zasługuje też jego specyfikacja techniczna, połączona z niską ceną oscylującą w granicach 3000 zł.

Czytaj więcej
NotiOne

Lokalizator NotiOne

Większość lokalizatorów to raczej kiepskie urządzenia, które przestają działać po utraceniu łączności ze smartfonem. NotiOne działa zupełnie inaczej.

Ten lokalizator wykorzystuje nie tylko łączność Bluetooth, ale też system Yanosik, wybierany przez bardzo dużą liczbę polskich kierowców. Jeżeli więc obok naszej zguby przejedzie ktoś używający Yanosika, otrzymamy informację o jej lokalizacji. Nawet jeżeli przedmiot będzie się znajdował wiele kilometrów od nas.

Sprawdź
Doogee

Doogee X60L

Doogee to marka, która szturmem podbija rynek tanich smartfonów. Patrząc na model X60L trudno się temu dziwić - urządzenie wycenione na 499 zł oferuje świetny stosunek jakości do ceny. Dzięki rozsądnej specyfikacji nada się do praktycznie wszystkich codziennych zadań. Bez problemu radzi sobie z pracą biurową, mediami społecznościowymi oraz konsumpcją multimediów.

Sprawdź
Wonderboom
Ultimate Ears Wonderboom

To zdecydowanie jeden z najciekawszych głośników Bluetooth obecnych na rynku. Mimo że jego cena wynosi mniej niż 400 zł, oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku, długi czas pracy bez ładowania oraz obudowę odporną na czynniki zewnętrzne. Co więcej, jeżeli nasi znajomi także kupią taki sam głośnik, będzie można połączyć je w jeden zestaw audio o większej mocy oraz możliwościach.

Zobacz więcej

Dziękuję
za uwagę ;)

Dawid Kosiński