Zobacz film

Microsoft Surface Go

Microsoft Surface Go

Kawasaki KX - FSKID 5.5

Kawasaki KX - FSKID 5.5

Lacie Rugged Mini 1 TB

Huawei Y6 Prime

Huawei Y6 Prime

TP-Link Neffos C9A

TP-Link Neffos C9A

Wróć do strony głównej poradnika
Spider's Web

Produkty
poleca

Plus
Microsoft

Microsoft Surface Go

Leciutki i mały - najnowszy Surface Go może spokojnie zmieścić się w dziecięcym plecaku. Przyda się nie tylko do zabawy, ale też do nauki. W internecie można znaleźć mnóstwo angażujących i ciekawych materiałów skierowanych do dzieci. Pod waszym czujnym okiem będą odkrywać w sobie na nowo pasję i chęć nauki przez zabawę. Jeśli mają duszę artysty-grafika, dodawany do Surface'a rysik, pozwoli im ją wyrazić. Będą mogli też uzewnętrznić się grając w Minecrafta, grę będącą klockami Lego XXI wieku.

Zobacz więcej
Kawasaki

Kawasaki KX - FSKID 5.5

W dzisiejszych czasach świetnych gier i angażujących mediów społecznościowych warto mieć w zanadrzu argument, który przekona dziecko, że można się świetnie bawić nie tylko w świecie cyfrowym. Elektryczna hulajnoga Kawasaki zapewnia całą masę frajdy i powinna skusić do zabawy na świeżym powietrzu nawet młodych fanów technologii.

Sprawdź
Huawei

Huawei Y6 Prime

Dobry telefon z przyzwoitym akumulatorem i podzespołami, które powinny zaspokoić wymagania nastolatka.

Jest poręczny, więc bez problemu mogą go obsługiwać nawet drobne dłonie dziecka, bez problemu zmieści się też w kieszeni. Ma wejście na słuchawki, więc dziecko nie wróci za kilka dni z listą słuchawek Bluetooth do kupienia i informacją, że sami sobie zgotowaliście ten los.

Sprawdź
Neffos

TP-Link Neffos C9A

Telefony w rękach pociech w takim wieku okazują się wyjątkowo delikatne, łatwo się tłuką i mają tendencję do gubienia się. Dlatego kupując smartfona dziecku nie warto przepłacać, ale szukać czegoś, co oferuje za rozsądne pieniądze dobre podzespoły i rozwiązania znane z droższych modeli. To wyważenie jest chyba największą zaletą Neffosa C9A, który dostarcza solidną jakość w korzystnej cenie. Znajdziemy w nim m.in. modną obecnie rozdzielczość wyświetlacza 18:9 i czytnik linii papilarnych. W zestawie są słuchawki oraz akcesoria ochronne jak silikonowe etui i folia na ekran.

Zobacz więcej

Dziękuję
za uwagę ;)

Matylda Grodecka