Zobacz film

Robot Photon

Robot Photon

Huawei Y5

Huawei Y5

Kiano Elegance 13.3 360 Minecraft

Tablet Huawei M5 10"

Tablet Huawei M5 10"

Kindle
Paperwhite 3

Kindle
Paperwhite 3

Wróć do strony głównej poradnika
Spider's Web

Produkty
poleca

Plus
Photon

Robot Photon

Photon to świetna zabawka edukacyjna dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Nie tylko pozwoli małoletniemu brzdącowi miło spędzić czas, ale też pomoże mu w nauce, wprowadzając go miarowo w świat nowych technologii. Do obsługi robota przygotowana została specjalna aplikacja mobilna. Co ważne, Photon rozwija się razem z dzieckiem, dzięki czemu może służyć mu przez długie lata.

Zobacz więcej
Huawei

Huawei Y5

Mało który producent smartfonów projektuje swoje sprzęty z myślą o dzieciach, ale wśród zwykłych urządzeń można znaleźć takie, które sprawdzi się u ucznia szkoły podstawowej.

Huawei Y5 jest przede wszystkim tani, więc gdy się zniszczy lub dziecko go zgubi, nie załamie to domowego budżetu, a przy okazji ma na tyle dobre podzespoły, by korzystanie z niego było przyjemne.

Sprawdź
Kiano
Kiano Elegance 13.3 360 Minecraft

Urządzenia mobilne sprawdzają się coraz lepiej jako pomoce edukacyjne, ale komputer bywa niezastąpiony. Warto zdecydować się na laptopa.

Nie zachęcam, by dziecko nosiło go do szkoły, ale w domu będzie mogło korzystać z niego nie tylko przy biurku.

Kiano Elegance 13.3 360 w dodatku pozwala na otwarcie klapy o 360 stopni, dzięki czemu może przypominać tablet. Edycja Minecraft z kolei spodoba się wszystkim młodocianym fanom tej gry.

Zobacz więcej
Huawei

Tablet Huawei M5 10"

Komputery bywają niezastąpione, ale w porównaniu do tabletów są po prostu nieporęczne. Huawei M5 w 10-calowej wersji sprawdzi się znacznie lepiej niż smartfon, a dziecko poradzi sobie z jego obsługą bez większych problemów. Na urządzeniu można uruchomić te same aplikacje, co na telefonach z Androidem - w tym edukacyjne.

Sprawdź
Amazon
Kindle
Paperwhite 3

Czytnik e-booków to świetny gadżet dla dziecka. Można wgrać na niego lektury i inne materiały tekstowe pomocne w nauce. Pozwala też podkreślać wybrane fragmenty i tworzyć z nich zbiór notatek. W przeciwieństwie do tabletu nie będzie też kusił dziecka grami, a oprogramowanie ma dodatkowo kilka funkcji, które będą bardzo pomocne przy nauce angielskiego.

Zobacz więcej

Dziękuję
za uwagę ;)

Piotr Grabiec