poleca

PlayStation 4 Pro

Wybierając kilka lat temu konsolę do gier, zdecydowałem się na marki Sony. Z perspektywy czasu wiem, że to był dobry wybór. Na tę platformę wydawane są fantastyczne gry na wyłączność, których nie sposób szukać na komputerach osobistych i konsolach konkurencyjnych marek.

PlayStation 4 Pro to ulepszona wersja podstawowego modelu, która pozwala uruchamiać gry przy znacznie lepiej wyglądającej oprawie graficznej. Z takiego prezentu zadowolony będzie każdy miłośnik gier wideo, który ma już telewizor 4K lub planuje jego zakup.

Zobacz szczegóły

PlayStation VR

Wirtualna rzeczywistość to nie przyszłość - to teraźniejszość. Spełniło się futurystyczne marzenie graczy, dla których oglądanie cyfrowych światów na telewizorze to nadal za mało.

Po założeniu gogli PlayStation VR na głowę naprawdę można przenieść się do innej rzeczywistości i trafić prosto w centrum akcji. Na gogle do konsoli Sony pojawiło się już mnóstwo świetnych gier, które pozwalają graczom zasiąść za kierownicą samochodu, brać udział w efektownych pierwszoosobowych strzelaninach i zwiedzać fantastyczne krainy.

W wirtualnej rzeczywistości zupełnie nowy wymiar dostają horrory, a nawet... platformówki. PlayStation VR to świetny pomysł na prezent pod choinkę dla każdego posiadacza PlayStation 4, zwłaszcza na długie zimowe wieczory.

Zobacz szczegóły

PlayStation Camera

Kamera dla konsoli PlayStation 4 jest niezbędnym elementem wymaganym do działania gogli wirtualnej rzeczywistości PSVR. Na tym możliwości tego urządzenia się nie kończą.

Dodatkowe akcesorium rozpoznaje graczy za pomocą obiektywu, umożliwiając natychmiastowe logowanie do konta SEN. Za pomocą PlayStation Camery możemy wydawać konsoli polecenia w języku polskim.

Do tego urządzenie jest wykorzystywane w grach PlayStation, jak na przykład w horrorze Until Dawn, gdzie aparat robi nam pamiątkowe zdjęcie w momencie, gdy… jesteśmy przerażeni.

Zobacz szczegóły

Zobacz prezenty, które poleca Dawid