Wróciła hitowa promocja w Biedronce. Trzeba się spieszyć!

Biedronka kolejny raz powróciła ze swoją kultową promocją. Nie ma co ukrywać, Polacy bardzo ją lubią i zawsze tłumnie stawiają się w sklepie. Produkt jest w sam raz na piątek oraz karnawał. Warunek jest jeden – trzeba się pospieszyć i to bardzo.

Sieć sklepów Biedronka przyzwyczaiła nas do tego, że co jakiś czas robi promocje dla stałych klientów. Tym razem Biedronka wraca do kultowej już promocji piwa. Amatorzy złotego napoju w wersji alkoholowej i bezalkoholowej będą mieli niepowtarzalna okazję skorzystać z wyjątkowej promocji.

Biedronka rozdaje piwo, ale jest haczyk

Choć Biedronka przyzwyczaiła nas do tego, że promocja na piwo pojawia się najczęściej w okolicy majówki, wakacji czy długich weekendów, teraz mimo zimy też znajdzie się powód – trwa przecież karnawał, no i również mamy piątek, a więc weekendu początek.

Bizblog.pl poleca

Promocja jest kusząca, ale niestety nie wszystkie marki piw z półek dyskontu się w niej znalazły. Kupujący mogą dowolnie mieszać produkty z oferty w butelkach bezzwrotnych marek: Carlsberg, Desperados czy Heineken. Przy zakupie 24 piw, klient otrzyma rabat w wysokości 12 najtańszych z nich.

A gdzie ten wspomniany haczyk? Promocja trwa tylko jeden dzień – w piątek 3 lutego. Dlatego jeśli chcecie z niej skorzystać, biegnijcie do dyskontu.

Jak skorzystać z promocji?

Jak zgarnąć browary w promocji? Po pierwsze, aby skorzystać z oferty 12 piw + 12 gratis należy mieć skończone 18 lat.

Dokonując zapłaty należy tylko okazać kartę lojalnościową i rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane promocyjne piwa w butelkach – wyjaśnia sieć.

Oczywiście chodzi o kartę Moja Biedronka lub jej cyfrową wersję w aplikacji. Nawet jeśli jej nie posiadacie, to nie martwcie się, zawsze możecie założyć sobie taką w sklepie.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów, więc kto pierwszy ten lepszy.