Promocja na narzędzia. Netto kusi ofertą majsterkowiczów

Jeśli ktoś szykuje się na wiosenne porządki, remonty lub po prostu lubi majsterkować, może załapać się na niezłą promocję w sklepach Netto. Sieć właśnie ogłosił obniżkę cen elektronarzędzi.

Sieć Netto kusi majsterkowiczów 30-proc. promocją na elektronarzędzia. W dyskoncie znajdziemy rabaty na całą gamę narzędzi z serii Techliner – od szlifierek, po wyrzynarki aż po wiertarki udarowe.

Co znalazło się w promocji?

W najnowszej ofercie sieci dyskontów można znaleźć w promocji np. rozbudowany zestaw narzędzi Techliner składający się z: klucza udarowego z nasadkami (17,19,21 i 23mm), wiertarko-wkrętarki i akumulatora. Wszystko w kompaktowej walizce w cenie 265 zł (cena pierwotna to 379 zł). Natomiast wiertarko-wkrętarka wyposażona w poręczny uchwyt, lampę LED i 2 poziomy obrotów silnika jest dostępna za 69 zł.

Bizblog.pl poleca

Przydatne narzędzia znajdą w sklepie również osoby, które planują np. odświeżyć na wiosnę taras lub meble ogrodowe: szlifierkę mimośrodową za 99 zł (zamiast 149 zł), w zestawie z tarczą ścierną o ziarnie 120 (mocowaną na rzep), złączka do zasysania odpadów oraz worek na kurz. Urządzenie jest kompatybilne z akumulatorami serii 20V.

Elektronarzędzia dla profesjonalistów

Netto wskazuje, że nie tylko laicy zaopatrzą się w narzędzia, ale również profesjonaliści mogą uzupełnić lub wyposażyć swoje warsztaty, bo w promocji można dostać młotowiertarkę Techliner z kompletem wierteł i bitów do wkręcania. Urządzenie łączy w sobie funkcję klasycznej wiertarki udarowej (stosowanej do betonu czy cegły) oraz wkrętarki (do metalu i drewna). Narzędzia są dostępne są za 125 zł (zamiast 179 zł). Oferta narzędzi obejmuje również wyrzynarkę akumulatorową i szlifierkę kątową 1200W Techliner za 99 zł.

Oferta na narzędzia w Netto potrwa do 22 marca.