Nie znosisz remontów i napraw w domu? Teraz pomoże w tym aplikacja

Szukanie fachowca do wykonania różnych prac w domu czy biurze wymaga czasu i cierpliwości, a kiedy już się jakiegoś znajdzie, to jest spore ryzyko, że efekt pozostawi wiele do życzenia. Odpowiedzią na te bolączki jest aplikacja Plibo, stworzona przez warszawskie studio deweloperskie Mindhive.

Plibo to platforma do ekspresowych usług naprawczo-remontowych, która łączy sprawdzonych fachowców z klientami. Koniec z długim czekaniem na realizację. Twórcy zapewniają, że dzięki aplikacji odpowiednia osoba dotrze do usługodawcy w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zaakceptowania zlecenia i dokona fachowej diagnozy.

Życie stawia przed nami wyzwania, które okazują się trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Znalezienie i zamówienie fachowca do konkretnej usterki wymaga intensywnego surfowania po internecie oraz wykonania kilku telefonów, co oczywiście wiąże się z czasem, którego często brak. Chcemy pokazać, że z aplikacją Plibo każdą nagłą awarię w domu czy biurze da się łatwo i ekspresowo wyeliminować

– mówi Adam Bielański założyciel i prezes Mindhive.

Na razie możemy wybierać z następujących kategorii: prace, związane z hydrauliką, elektryką, klimatyzacją i ogrzewaniem, a także z awaryjnym otwieraniem zamków oraz ogrodem. Oprócz tego będzie można zamówić usługi stolarza i ślusarza.

Gdzie nas znajdziesz? 🕵️‍♀️Plibo dostępne jest w sklepie Google Play. Niebawem również na AppStore.📲🔧🔨 Plibo –…

Opublikowany przez Plibo Niedziela, 27 października 2019

Podane są też ceny poszczególnych napraw czy instalacji. Jeśli nie ma pożądanej przez nas usługi, to możemy wybrać opcję złotej rączki, która umożliwia indywidualne podejście do problemu.

Aplikacja działa od października 2019 r. i jak na razie dostępna jest dla mieszkańców Ursynowa, Służewca i Wilanowa. Wkrótce oferta rozszerzy się dla całej Warszawy. Z Plibo skorzystać mogą na razie użytkownicy Androida, ale niedługo aplikacja pojawi się też w App Store.

Powstałe w 2018 r. studio deweloperskie Mindhive mówi o sobie jako o kolektywie ludzi o różnorodnych umiejętnościach. Szczyci się tworzeniem nowoczesnych systemów transakcyjnych.