„Obserwator Finansowy” zadebiutował w kioskach jako kwartalnik

„Obserwator Finansowy” rozpoczął nowy rozdział w swojej historii. Przez ostatni rok wydawaliśmy miesięcznik jako bezpłatny dodatek do prasy codziennej. Dzisiaj „Obserwator Finansowy” debiutuje w roli samodzielnego czasopisma, które co kwartał trafi w Państwa ręce za pośrednictwem kiosków, salonów prasowych i wybranych stacji paliw.

Redakcja „Obserwatora Finansowego”

Chcemy, aby „Obserwator Finansowy” był dla Państwa stałym i ważnym źródłem wiedzy ekonomicznej, miejscem wymiany myśli i analiz, ale także forum, na którym ścierają się wizje i poglądy. Taka przestrzeń jest niezwykle ważna, by wsłuchać się w rzeczowe argumenty różnych stron dyskusji dotyczących spraw dla Polaków najważniejszych. Wierzymy, że nasz magazyn trwale zaznaczy swoją obecność na rynku prasy społeczno-ekonomicznej.

Zachęcamy do regularnej lektury „Obserwatora Finansowego”

Na naszych łamach przedstawiać będziemy głosy naukowców i ekspertów, którzy w sposób rzetelny i wyważony wyjaśnią nam, co się kryje pod podszewką zjawisk. A to jest dobry punkt wyjścia, by lepiej zrozumieć złożoną przecież rzeczywistość.

Bizblog.pl poleca

Pierwszy numer ogniskuje się wokół ważnego symbolu. Rozpoczął się Rok Kopernikański. Nie wszyscy wiedzą, że Mikołaj Kopernik, którego wszyscy kojarzymy z obrotami sfer niebieskich, to także jeden z najwybitniejszych ojców ekonomii. Rzucamy snop światła na tę część spuścizny wielkiego Polaka, życząc i sobie i Państwu, by myśliciel z Torunia stał się inspiracją dla nas wszystkich.

O czym jeszcze przeczytasz w drukowanej wersji „Obserwatora Finansowego”

Ponadto w numerze piszemy m.in. o kredytach hipotecznych, euro w Chorwacji, sytuacji gospodarczej Niemiec oraz Chin, przyszłości rynku pracy w Polsce i wielu innych.

„Obserwator Finansowy” do nabycia w kioskach, salonach prasowych oraz wybranych stacjach paliw w całej Polsce!

Redakcja „Obserwatora Finansowego”