Loteria szczepionkowa. Sprawdź, czy masz szanse wygrać w środę 50 tys. zł

W środę można wygrać pierwsze nagrody tygodnia w loterii szczepionkowej. Pula nagród przekracza 350 tys. Wśród zarejestrowanych do niedzieli 11 lipca rozlosowanych zostanie sześć nagród po 50 tys. i 60 e-hulajnóg.

Loteria szczepionkowa nie robi na tobie wrażenia? To może teraz zacznie? W środę 14 lipca odbędzie się pierwsze losowanie nagród tygodniowych. Do zgarnięcia jest pięć nagród pieniężnych po 50 tys. zł (nagroda V stopnia), czyli w sumie 25o tys. zł, oraz 60 hulajnóg elektrycznych Segway Ninebot E22E w kolorze szarym o wartości 1 699 zł (nagroda VI stopnia).

Pula środowego losowania to dokładnie 351.940 zł.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród tygodniowych, trzeba było spełnić dwa warunki.

  1. Zaszczepić się dwoma dawkami preparatów Pfizera, Moderny, Astra Zeneca lub jednym Johnson & Johnson.
  2. Zapisać można się na infolinii 989 lub online najpóźniej 11 lipca.

Bizblog.pl poleca

Loteria szczepionkowa. Zapisani? To czekajcie teraz na SMS-y

Podobnie jak w przypadku nagród codziennych osoby, którym poszczęściło się w losowaniu, zostaną o tym poinformowani SMS-em. W regulaminie loterii szczepionkowej można przeczytać, że wiadomość nadejdzie w ciągu dwóch dni roboczych, licząc od dnia następnego po losowaniu. Jeśli pierwsze losowanie nagród tygodniowych zaplanowano w środę 14 lipca, to SMS-a możesz dostać do piątku włącznie.

Nadawcą wiadomości z informacją o wygranej w losowaniu jest „Loteria”. SMS przyjdzie na numer telefonu podany podczas rejestracji na infolinii lub w internecie.

Totalizator Sportowy zastrzega sobie możliwość poinformowania o wygranych I-VI stopnia przez połączenie na numer telefonu podany podczas rejestracji.

W takiej sytuacji brak połączenia z laureatem nie skutkuje utratą prawa do nagrody, a obowiązek informacyjny zostaje dopełniony przez Totalizator Sportowy na ogólnych zasadach (czyli SMS-em – przyp. red.)

– czytamy w regulaminie loterii szczepionkowej.

Nagrodę w loterii szczepionkowej dostaniesz, jeśli zgłosisz wygraną

W wiadomości o wygranej w loterii szczepionkowej znajdzie się link do formularza w formie elektronicznej, który trzeba wypełnić, by otrzymać nagrodę.

Uwaga, po wypełnieniu dokumentu, nie zapomnij go wysłać!

Po wszystkim na ekranie wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, że zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo.

Organizator dopuszcza możliwość przesłania dokumentów w wersji papierowej. Oświadczenie pobrane z regulaminu loterii należy dostarczyć pocztą (list polecony lub inna rejestrowana korespondencja), przesyłką kurierską, osobiście lub przez osobę upoważnioną na adres:

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.,
ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa,
z dopiskiem: „Loteria Narodowego Programu Szczepień”

Aby otrzymać nagrodę, zgłoszenie powinno dotrzeć do organizatora w ciągu 10 dni kalendarzowych od otrzymania wiadomości o wygranej.

Uwaga! Liczy się dzień, w którym do Totalizatora Sportowego wpłynie zgłoszenie, nie data wysłania!

Nagrody I (nagroda główna: 1 mln zł), III (nagroda miesięczna: 100 tys. zł) i V stopnia (tygodniowa: 50 tys. zł) przekazywane są zwycięzcom przelewem na wskazany w oświadczeniu rachunek bankowy.

Nagrody I-VI stopnia wydawane są najpóźniej do 31 stycznia 2022 r. zgodnie z danymi wskazanymi przez zwycięzcę w treści oświadczenia

– głosi regulamin loterii szczepionkowej.