Pokryją rachunek w aptece i dowiozą leki prosto do domu

Gdyby mało było nam trudności związanych z pandemią COVID-19, to rozpoczął się w Polsce sezon grypy i przeziębienia. Okoliczności, w których wszyscy się znaleźliśmy, sprawiły, że grypa jest większym problemem niż zwykle. Z pomocą spieszy LINK4 z polisą Mama, która w ramach ubezpieczenia zapewnia wykupienie w aptece zapisanych przez lekarza leków, pokrycie za nie rachunku, ale też dostarczenie ich pod wskazany adres. 

Advertisement

Znajdująca się w pakiecie „Szybka pomoc dla dziecka” funkcjonalność będzie przydatna zwłaszcza teraz, gdy wielu rodziców korzysta z porad telefonicznych i w ten sposób konsultuje stan zdrowia swoich dzieci. Rozmowa z lekarzem często kończy się wystawieniem recepty. Polisa LINK4 Mama sprawi, że wykupienie zapisanych leków nie będzie wiązać się z potrzebą wychodzenia z domu. Rodzic nie będzie musiał biegać po aptekach, stać w kolejkach, nie musiał także pokrywać rachunku za leki, ani znikąd ich odbierać. Wszystko to weźmie na siebie LINK4 Mama.

Tak samo rzecz ma się ze sprzętem rehabilitacyjnym, który może być niezbędny po nieszczęśliwym wypadku. W przypadku zakupu leków ubezpieczyciel uiści rachunek do 250 złotych. Jeśli chodzi o sprzęt rehabilitacyjny – to zorganizuje i pokryje jego koszty, do 1 tysiąca złotych. Z tego rozwiązania – zarówno w części dotyczącej leków, jak i sprzętu rehabilitacyjnego – można skorzystać cztery w roku.  

Ochrona dziecka w szkole i poza nią

LINK4 Mama to także NNW dla dziecka, które działa nie tylko w szkole, ale także poza lekcjami. W tym w czasie wolnym, podczas zabawy na podwórku, wyjazdów i na zajęciach pozalekcyjnych. I to różni je od większości ubezpieczeń kupowanych w szkole, które chronią dziecko wyłącznie podczas aktywności związanych ściśle ze szkołą. W dobie pandemii, gdy nie wiadomo czy i kiedy nie trzeba będzie znów przejść na nauczanie zdalne, warto zadbać o kompleksowe ubezpieczenie NNW dla swojego dziecka. Zwłaszcza że statystyki pokazują, iż do wielu wypadków dochodzi w domu.

Do wyboru są aż cztery sumy ubezpieczenia wahające się od 15 do 100 tysięcy złotych, których koszt zaczyna się od 42 złotych, a kończy na 220 za cały rok ochrony. W NNW dla dziecka w LINK4 Mama przewidziano też zachorowanie na COVID-19. W takim przypadku ubezpieczyciel wypłaci 5 tysięcy złotych. W LINK4 Mama można ubezpieczyć dzieci do 18. roku życia. 

LINK4 Mama zadba o gotowanie, prasowanie i sprzątanie

W części dla rodziców LIKN4 Mama przygotowało możliwość zorganizowania i opłacenia pomocy domowej dla rodzica, który w konsekwencji wypadku zostanie unieruchomiony w łóżku. Ubezpieczyciel zadba o osobę, która zajmie się domowymi obowiązkami jak pranie, sprzątanie, gotowanie, gdy rodzic będzie dochodził do zdrowia. 

Więcej o pakiecie LINK4 Mama można dowiedzieć się pod numerem 604 14 14 14 oraz na stronie www.link4mama.pl. Tam też znajdują się informacje o limitach i włączeniach oraz ogólne warunki ubezpieczenia, z którymi należy się zapoznać przed zawarciem umowy. LINK4 Mama można kupić również u Agentów. 

* Tekst powstawał we współpracy z LINK4 Mama