5 tysięcy odszkodowania za COVID-19

Pandemia COVID-19 wciąż komplikuje nam życie. Dla wspólnego dobra musimy stosować się do rozmaitych ograniczeń, ale – mimo to – wirus nie omija nikogo. Także dzieci. W LINK4 Mama można jednak ubezpieczyć dziecko od zachorowania na COVID-19. Zakażenie potwierdzone przez lekarza będzie skutkować wypłatą odszkodowania w wysokości 5 tysięcy złotych. Taką możliwość daje NNW Dziecko w ramach LINK4 Mama, pakietu ubezpieczeń dla dzieci i rodziców.

Advertisement

Oczywiście żadne pieniądze nie wynagrodzą nerwów związanych z informacją o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 oraz z procesem walki z chorobą, ale 5 tysięcy zł, to suma, która choć odrobinę może złagodzić dziecku stres związany z chorobą i przymusowym pobytem w domu. To pieniądze wypłacane w gotówce. Można je przeznaczyć na dowolny cel np. rower, nowy laptop czy na wymarzoną maskotkę córki lub syna. Można je też odłożyć i, gdy już wszystko wróci do normy, wydać na rodzinny, wolny od trosk wyjazd.

LINK4: 200 zł za dzień hospitalizacji

Dodatkowe pieniądze, jak wynika z NNW, zostaną wypłacone także wtedy, gdy chore na COVID-19 dziecko będzie zmuszone dochodzić do zdrowia w szpitalu. To 200 złotych za każdy dzień hospitalizacji do 2 tysięcy złotych. LINK4 Mama nie zostawi też bez pomocy dzieci, które chorują na sepsę, pneumokoki lub wstrząśnienie mózgu.

W przypadku tych chorób odszkodowanie wynosi 1 tysiąc złotych. Twórcy LINK4 Mama dobrze wiedzą, że pobyt dziecka w szpitalu to dla rodziców zawsze wielkie nerwy i chcą wtedy być ze swoimi pociechami. Dlatego LINK4 Mama opłaci łóżko szpitalne dla rodzica, by mógł w trudnych chwilach być ze swoim dzieckiem. Dla malucha obecność mamy lub taty z pewnością również będzie kojąca i pomoże w dochodzeniu do zdrowia.

Hotel dla rodzica w pobliżu szpitala

Jeśli nie będzie możliwości zorganizowania łóżka w szpitalu, ubezpieczyciel opłaci rodzicowi hotel w pobliżu szpitala. Wszystko do limitów wskazanych w ogólnych warunkach ubezpieczenia dostępnych na stronie www.link4mama.pl lub pod numerem 604 14 14 14. Przez internet lub telefon można kupić zarówno polisę LINK4 Mama, ale też wszystkie inne produkty LINK4.

 www.link4mama.pl

Materiał powstał przy współpracy z LINK4