Firmowy rower zamiast karnetu na siłkę? Kross rusza z programem wynajmu dla firm

Kross to największy polski producent rowerów. Teraz w ramach usługi Kross Rental zacznie wynajmować rowery firmom. W ofercie znajdą się rowery miejskie i trekkingowe, zarówno tradycyjne, jak i elektryczne, ale można wybrać także rasową szosę.

Cały świat patrzy na rowery coraz ciekawszym okiem. Rzeczywistość jak z Holandii, gdzie te jednoślady stały się głównym środkiem transportu, może być odpowiedzią na świat po epidemii. Coraz mniejszą dozą sympatii darzymy zatłoczoną komunikację miejską i coraz częściej zdajemy sobie sprawię, że w mieście możemy rowerem bezproblemowo przejechać kilka kilometrów bez dużego zmęczenia.

Bizblog.pl poleca

To doskonałe połączenie aktywności fizycznej i oszczędności czasu, bowiem w mieście droga door to door, często zajmuje tyle samo czasu, co dojazd samochodem i poszukiwanie wolnego miejsca parkingowego

– mówi Tomasz Kurzątowski, prezes Kross Rental.

Kross Rental to nowa spółka przasnyskiego Krossa, która skupia się długoterminowym wynajmie dla firm – na razie warszawskich. Przystępując do programu, będą one wybierały liczbę rowerów i ich modele. Do wyboru są:

Następnie firma będzie mogła wybrać długość trwania umowy – rok, dwa lub trzy lata – i jej zakres. Można bowiem zdecydować się na profesjonalny serwis lub assistance, zapewnione przez operatora

Firmowy rower zamiast karnetu na siłownię?

Karnet Multisport to wydatek ok. 100 zł. Rower będzie więc nieco większą inwestycją. Może jednak przypuszczać, że przypadnie do gustu bardziej niż owocowy poniedziałek.

Exit mobile version