Helios wraca z nowymi cenami i eventami. Od piątku sieć kin wpuszcza widzów do sal

Od piątku 3 lipca kina Helios wznawiają działalność z nowym cennikiem i bogatą, ofertą projektów specjalnych, m.in. koncertów, maratonów i okazji. Multipleks zapewnia o bezpieczeństwie i spełnieniu najnowszych wymogów sanitarnym

Największa sieć kin w Polsce wystartowała z nowymi cenami i najróżniejszymi wydarzeniami filmowymi. Wśród nich znalazły się nie tylko seansy prywatne i koncerty, ale i specjalne ekranizacje największych klasyków światowej kinematografii.

Źródło: Materiały prasowe Helios

Powrót Heliosa

Działalność od 3 lipca wznowiło 42 z 49 kin należących do sieci. Multipleks wraz ze swoim ponownym otwarciem wdraża nowe rozwiązania. Firma zrezygnowała z typowego podziału na bilety ulgowe i normalne, a także różnicy w cenie biletów dla filmów 2D i 3D – doliczana będzie jedynie opłata za wypożyczenie lub zakup specjalnych okularów, jeśli widz nie będzie ich miał.

Dotychczasowy cennik miejscami zmniejszył się miejscami nawet o 8 złotych, w zależności od czasu rezerwacji na film w danym kinie.

Bilety w najlepszych cenach dostępne są min. 3 dni przed seansem.

Źródło: Materiały prasowe Helios

Dzięki nowym standardom sanitarnym i przeszkoleniu pracowników multipleksy mają być przygotowane w zgodzie z wymogami higieny oraz bezpieczeństwa ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Na razie placówki w łódzkim Centrum Handlowym Sukcesja, białostockiej Galerii Białej, Pile, Galerii Rzeszów, Legionowie, Bielsku-Białej oraz Płocku nie zostaną otwarte.

Do wyboru do koloru

Helios oferuje także powrót do projektów filmowych i uczestnictwo w nowych wydarzeniach, które jeszcze w tym miesiącu mają wejść do kin. Wśród tych jest m.in:

  • Oferta familijna, która daje możliwość pójścia na film familijny w kilkuosobowej grupie – rodziny, bądź przyjaciół.
  • Superwtorek – czyli seanse za 14,90 zł.
  • Hity za 10 złotych, będą to filmy cieszące się popularnością przed zamknięciem kin na czas pandemii lub te, które w jej trakcie miały zostać wyemitowane.
  • Wrócić ma także Kino Konesera, Kultura Dostępna, Filmowe Poranki, Kino Kobiet, bajkowe seanse dla najmłodszych wraz z zorganizowanymi przez kino atrakcjami oraz NMF (Nocny Maraton Filmowy). Pierwszy z maraton horrorów ma się odbyć 24 lipca.
  • Seans Prywatny dający możliwość samemu lub w gronie najbliższych obejrzeć wybrany film spośród listy dostępnych tytułów. Tu jednak zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, liczba widzów nie może przekraczać połowy dostępnych na sali miejsc.
Źródło: Materiały prasowe Helios
  • „Wygramy Muzyką”, czyli cykl transmisji z koncertów rozpoczynający się 5 lipca. Dzięki możliwościom technicznym sal Heliosa mają one odzwierciedlić atmosferę bycia w miejscu zdarzenia. Wtedy też zorganizowane będą wywiady dziennikarza Piotra Metza z różnymi muzykami.
  • Złota Kolekcja Filmowa” to nowy projekt, w ramach którego będzie można zobaczyć klasyki światowej kinematografii.
Źródło: Materiały prasowe Helios