Artykuł komercyjny

LINK4 zwiększa zniżkę na polisy komunikacyjne dla rodzin wielodzietnych

Artykuł komercyjny 08.05.2020 0 interakcji
Autoblog
Autoblog 08.05.2020

LINK4 zwiększa zniżkę na polisy komunikacyjne dla rodzin wielodzietnych

Autoblog
Autoblog08.05.2020
0 interakcji Dołącz do dyskusji
Advertisement

Zwiększenie z 5 do 10 proc. zniżki za zakup ubezpieczenia komunikacyjnego; 10 proc. rabatu – przy nabyciu polisy mieszkaniowej, a także ubezpieczenia Mama, oraz do 15 proc. zniżki na ubezpieczenie podróżne – taką atrakcyjną ofertę kieruje LINK4 do posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Z ważnymi dla każdej rodziny wielodzietnej benefitami LINK4 włączyła się do sieci partnerów KDR już dawno, teraz zaś podniosła z 5 do 10 proc. zniżkę za szczególnie popularne ubezpieczenia komunikacyjne. To dziś istotne, gdyż wobec środków bezpieczeństwa związanych z epidemią koronawirusa zwłaszcza duże rodziny starają się chronić przed zagrożeniem, przestawiając się na transport prywatny.

– Żeby skorzystać z naszej propozycji, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy zadzwonić do naszego call center pod numer 22 444 44 44 i podczas rozmowy z konsultantem sfinalizować zakup polisy czy polis, podając w trakcie rozmowy numer Karty Dużej Rodziny – mówi Patrycja Kotecka, członek Zarządu LINK4 TU S.A.

ubezpieczenie LINK4
Patrycja Kotecka, członek Zarządu LINK4 TU S.A     FOT. MATERIAŁY PRASOWE

Z oferty dla posiadaczy KDR można też skorzystać przez internet – wchodząc bezpośrednio na stronę link4.pl lub przekierowując się na nią po kliknięciu np. w reklamę na Facebooku – należy tylko pamiętać, żeby rozpocząć proces zdalnego zakupu na podstronie LINK4, w której widnieje „okienko” na wpisanie numeru KDR.

Bezpieczny, zdalny zakup polis z tej oferty LINK4 dla rodzin może przynieść i kolejne oszczędności – do 7 proc. za nabycie polisy komunikacyjnej przez internet i do 4,5 proc. przez telefon przy płatności BLIKIEM lub kartą.

To nie koniec możliwych oszczędności. Jeśli któryś z klientów z KDR, ubezpieczając samochód, chce czerpać w przyszłości korzyści ze swego bezpiecznego stylu jazdy – może przystąpić do programu KASA WRACA. Dzięki takiej decyzji otrzyma renomowaną nawigację NaviExpert na swojego smartfona, która na potrzeby LINK4 będzie sprawdzała sposób jazdy kierującego.

Jeśli się okaże, że jest to styl prowadzenia zgodny z przepisami prawa i regulaminem promocji  – właściciel polisy może dostać nagrodę w wysokości nawet do 30 proc. wpłaconej składki komunikacyjnej, bo w domowym budżecie rodziny wielodzietnej pieniądze zawsze się przydadzą.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać