Ciekawostki

TOP10 Autobloga w 2019 r. – te teksty czytaliście najchętniej

Ciekawostki 02.01.2020 83 interakcje
Adam Majcherek
Adam Majcherek 02.01.2020

TOP10 Autobloga w 2019 r. – te teksty czytaliście najchętniej

Adam Majcherek
Adam Majcherek02.01.2020
83 interakcje Dołącz do dyskusji

Już wiemy jakie wpisy spotkały się z największym zainteresowaniem Czytelników Autobloga w ubiegłym roku.

Dziękujemy, że spędziliście z nami kolejny rok. Cieszymy się, że uznaliście Autobloga za miejsce, w którym warto spędzić trochę czasu. I z miesiąca na miesiąc było was coraz więcej i rósł średni czas, który poświęcaliście na zapoznanie się z naszymi kolejnymi wpisami. Oto dziesięć tekstów, które zainteresowało najwięcej osób. 

10. Dopłaty do samochodów elektrycznych zatwierdzone

Końcówka roku i związane z nią obietnice dotyczące uruchomienia programu dopłat zainteresowały wielu potencjalnych klientów na nowe samochody. Niby wszystko jest jasne, a naboru wniosków wciąż nie widać.

elektryczny Peugeot 208

9. Wał w mrowisko: nigdy nie założę instalacji LPG. Dlaczego? Bo jest brzydka

Red. Szary podał najważniejszy powód, który zdecydował o tym, że nigdy nie założy instalacji LPG do swojego samochodu. No cóż, różni ludzie, różne priorytety.

instalacja lpg zalety wady

8. Wszystko, byle nie Dacia Duster – 6 crossoverów, które warto rozważyć zamiast niej

Rumuńska marka pnie się w rankingach sprzedaży i zdaje się, że nie zamierza zwalniać. Ale jeśli ktoś bardzo nie chce Dustera, to ma z czego wybierać. 

7. Pytanie na niedzielę: jak się Wam sprawują silniki TSI?

Polubiliście nasz cykl niedzielnych pytań, a to zainteresowało was w szczególności. I byliście też wyjątkowo skorzy do opowiadania o swoich wrażeniach z korzystania z tych silników Volkswagena, co zaowocowało kolejnym tekstem.

Volkswagen 1.5 TSI problem z ruszaniem

6. Nissan wycofuje się z fabrycznych nawigacji. Wszyscy powinni pójść jego śladem

Decyzja Nissana o rezygnacji z nawigacji satelitarnej, na rzecz oprogramowania ze smartfonów, stała się przyczynkiem do dyskusji o tym, jak dziś korzystacie z oprogramowania nawigacyjnego. I nie wszyscy byli zachwyceni pomysłem przesiadki na Apple CarPlay czy Android Auto.

5. Poniedziałkowy przegląd ofert: wpisałem w OLX-a „bez DPF” i oto co się stało

Poniedziałkowe przeglądy ofert to kolejny bardzo poczytny cykl wpisów na Autoblogu, a ten konkretny wpis był najczęściej czytanym jego odcinkiem. Tymon w swoim stylu wybrał Renault Thalię. Ale propozycji było znacznie więcej.

4. Pojechałem Teslą Cybertruck na złom by ją zareklamować

Grzegorz nie może się doczekać rynkowego debiutu cacka od Muska i dla zabawy zabrał je na wirtualną wycieczkę po Warszawie zakończoną wizytą na stacji demontażu pojazdów. Kosztowało go to 9 zł.

tesla aplikacja Cybertruck

3. Jeśli sądzicie, że w tym nagraniu to nagrywający jest winny, to oddajcie prawo jazdy

W maju na drodze ekspresowej pod Zakopanem przepisowa jazda skończyła się dla właściciela Citroena C5 kolizją z ciężarówką. To zdarzenie wywołało bardzo burzliwe dyskusje o tym, który pas powinno się zająć gdy korkuje się zjazd z autostrady.

wypadek na zakopiance

2. FSO musiało upaść, a wujek powinien wreszcie przestać bredzić. Nie mieliśmy szans by być jak Skoda czy Łada

Podobno argumentacja Michała rozgrzała atmosferę przy wielu świątecznych stołach i przyczyniła się do ożywionych dyskusji przy choince. I bardzo dobrze, o niektórych tematach trzeba mówić wprost.

fso historia

1. Pytanie na niedzielę: co zrobić z 3 tys. prawie nowych BMW i Mini gnijących w Kanadzie?

Tysiące nowych BMW marnujących się gdzieś na drugim końcu świata to najbardziej poczytny tekst na Autoblogu w 2019 r. Jego wynik 590 673 odsłony – los gnijących Beemek nie był Wam obojętny! 

złomowanie pojazdów BMW

Jeśli ktoś przeoczył któryś z tekstów z ubiegłorocznego TOP-u – zapraszamy do nadrobienia zaległości. A my tymczasem wchodzimy w kolejny rok z nowymi pomysłami i obiecujemy szykować dla Was jeszcze lepsze treści.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać