Ciekawostki

Takich fanów właśnie potrzebuje Tesla. Żeby pozabijać nas wszystkich

Ciekawostki 01.10.2020 60 interakcji
Grzegorz Karczmarz
Grzegorz Karczmarz 01.10.2020

Takich fanów właśnie potrzebuje Tesla. Żeby pozabijać nas wszystkich

Grzegorz Karczmarz
Grzegorz Karczmarz01.10.2020
60 interakcji Dołącz do dyskusji

To jest wpis o firmie Tesla, funkcji Autopilot i produkcie zwanym film. Choć właściwie to jest wpis o idiocie nierozważnym panu, który wrzucił film do internetu.

Oto co czeka was w tym krótkim wpisie.

Wersja dla wielkich fanów Tesli:

  • debil coś napisał (czyli autor)
  • debil coś napisał
  • film pt.: ale super, ta Tesla jedzie sama, konkurencja może się zes… doznać incydentu fekalnego, łehehehe,
  • debil coś napisał.

Wersja dla niewielkich fanów Tesli:

  • akapit początkowy
  • akapit środkowy
  • film, na który nieodpowiedzialny człowiek jedzie sam w Tesli po autostradzie siedząc na fotelu pasażera.
  • akapit końcowy

To było streszczenie, teraz treść.

Akapit wprowadzający do słów: Tesla, Autopilot, film.

Myślałem, że Cipikczu wyczerpał już ten pomysł, gdy wysiadł z Tesli w czasie jazdy i zaczął iść obok niej, a ona sama jechała dalej. Niestety są gorsi od niego. Ciapipczu przynajmniej był śmieszny i zrobił to wszystko bez innych pojazdów dookoła i przy dość niskiej prędkości. To co zobaczyłem przed chwilą, śmieszne już nie jest.

Akapit środkowy

Jeden z właścicieli Tesli Model S wrzucił do sieci film, na którym nagrał, jak jedzie Teslą siedząc na fotelu pasażera. Pokazuje, że za kierownicą nikt nie siedzi, on jej nie dotyka (chyba) i nie ma innej osoby w samochodzie. Tesla na Autopilocie przemieszcza się lewym pasem dwupasmowej drogi, wyprzedzając nawet inne pojazdy. Kierowca w komentarzu sam wrzuca zrzut ekranu z zamówienia, chwaląc się wykupioną opcją FSD za 8 tysięcy dolarów. To jest to, co kupiłem, żeby tak robić – tak napisał.

Proszę, oto obiecany film.

Film z Teslą na Autopilocie

The new upgrades got the Tesla 🚙 🚖 Driving me to breakfast 🥞 🍳 #TeslaGang #Tesla #TeamToyz Go follow more on IG @Houseoftoyz

Opublikowany przez Alberta Siplena Niedziela, 27 września 2020

Akapit końcowy

Komentujący pod filmem, w większości zazdroszczą mu samochodu i piszą, jak sami bardzo chcą posiadać Model S. Sądzę, że nie da się już im wytłumaczyć, na jakim etapie jest obecnie rozwój autonomicznej jazdy i że w wielu pojazdach innych marek da się zrobić tak samo. Chyba minęliśmy już punkt zwrotny i uszkodzenia umysłów bezkrytycznie wpatrzonych w Teslę, zaszły już za daleko. Zapewne nikt nie zwróci uwagi na to, że w testach NCAP dotyczących systemów asystujących kierowcy, Model 3 wcale nie wypadł wybitnie, bo oferując systemy bardzo dobrej jakości, nie zabłysnął w sekcji zaangażowanie kierowcy. Zapewne stało się to przypadkiem i niemieckie koncerny zapłaciły testującym by zdyskredytować Elona Muska, który absolutnie nie sugeruje ludziom, że kupując Teslę, kupują autonomiczny samochód.

Z powodu opadnięcia rąk, odmawiam zastanawiania się, dlaczego Autopilot działał, mimo że na siedzeniu nie było kierowcy i jego rąk na kierownicy. Koniec.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać