Wiadomości

Jeśli Twój dziadek w Malezji jeździ Subaru, lepiej zrzeknij się spadku – możesz się zdziwić

Wiadomości 18.10.2021 64 interakcje

Jeśli Twój dziadek w Malezji jeździ Subaru, lepiej zrzeknij się spadku – możesz się zdziwić

Paweł Grabowski
Paweł Grabowski18.10.2021
64 interakcje Dołącz do dyskusji

Właśnie zobaczyłem, że dostępna jest wspaniała promocja na Subaru Forester. Polega na tym, że kupuje się samochód teraz, a zaczyna spłacać dopiero za 15 miesięcy.

Subaru to dosyć specyficzna marka — można ją nazwać niszową w Europie, za to na świecie, a głównie w Stanach, ludzie chętnie kupują samochody opatrzone wizerunkiem Plejad. Do tej pory nie potrafię tego sensownie wytłumaczyć. Samochody nie zachwycają osiągami, dawno już nie kojarzą się z rajdami. Nie zapewniają ekscytujących doznań za kierownicą, nie porywają serca stylistyką. Konia z rzędem temu, który potrafi narysować z pamięci nowe WRX. Ba, pewnie nawet część internautów była zaskoczona tym, że Subaru WRX nie jest już Imprezą. Za pierwszym razem też mnie to zaskoczyło. Niektórzy twierdzą, że sukces Subaru poza Europą to zasługa konsekwentnie budowanego wizerunku samochodu idealnego na tereny pozamiejskie, wyposażonego w bezpieczny napęd 4×4. Podobno często widuje się je pod przedszkolami i szkołami. Starsi ludzie też doceniają uroki Subaru.

subaru forester promocja

Promocja na Subaru Forester ma sprawić, że klienci zaczną walić drzwiami i oknami do salonu

Jak informuje serwis Paultan.org, w dalekiej Malezji zdecydowano się na niesamowitą promocję. Klienci chętni na zakup mogą wziąć auto z salonu i zacząć je spłacać dopiero za 15 miesięcy. Przez ten czas tylko leją paliwo i jeżdżą swoim wymarzonym Foresterem po bezdrożach, często udając się w podróż życia. Takie odroczone raty mają sprawić, że więcej klientów zdecyduje się na Subaru, a więc statystyki sprzedaży pójdą w górę. Klienci będą mieli poczucie, że przez jakiś czas jeżdżą za darmo, więc też będą szczęśliwi. Bank udzielający kredytu również będzie miał powody do radości. Jak to mówią na Zachodzie — to typowa sytuacja win-win. Oczywiście, niektórzy twierdzą, że ta sytuacja to efekt braku półprzewodników i te 15 miesięcy to trzeba będzie na auto poczekać, ale to nieprawda. Samochody, które są objęte programem, są fizycznie dostępne, więc wystarczy zawrzeć umowę i można ruszać z wyciem CVT.

subaru forester promocja

Wspaniała kabina. No kto by nie chciał zasiadać w tym wspaniałym, klasycznym wnętrzu. Nie szkodzi, że nie ma dużego ekranu centralnego, za to jest praktyczna, olbrzymia kieszeń.

Promocja jest wyborna

Patrząc na średnią wieku nabywców Subaru, to istnieje realna szansa, że przed śmiercią za darmo pojeżdżą nowym samochodem. Raty zapewne spłacą wnuki. Jak wspominałem — sytuacja typu win-win. Bo zgodnie z danymi serwisu Torquenews, Subaru Forester jest najchętniej wybierane w dwóch grupach wiekowych: w przedziałe 70-80 lat oraz przez ludzi w grupie 22-38. Krótko mówiąc: dziadek będzie szczęśliwy, a i wnuk znajdzie coś dla siebie.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać