Newsy

Już dziś: Autoblog na żywo z Poznań Motor Show wspólnie z Volvo

Newsy 04.04.2018 15 interakcji
Tymon Grabowski
Tymon Grabowski 04.04.2018

Już dziś: Autoblog na żywo z Poznań Motor Show wspólnie z Volvo

Tymon Grabowski
Tymon Grabowski04.04.2018
15 interakcji Dołącz do dyskusji

Już jutro dziennikarze będą mogli obejrzeć, co producenci przygotowali na targi motoryzacyjne w Poznaniu – Poznań Motor Show 2018. My też mamy na tę okazję coś specjalnego: transmisję wideo na żywo #VolvoTalks, podczas której wspólnie z Volvo porozmawiamy na gorące tematy związane z motoryzacją, takie jak autonomia czy elektromobilność.

Wspólnie z Volvo postaramy się odpowiedzieć na pytanie: czy jesteśmy świadkami przyspieszonej ewolucji, czy rewolucji w motoryzacji? Poruszymy najważniejsze kwestie związane z przyszłością samochodów i ich użytkowników. Porozmawiamy o tym, jakie wyzwania stoją przed branżą w nadchodzących latach. Cykl dyskusji na ten temat poprowadzi Adam Kornacki.

Na głównej stronie Autobloga będziecie mogli znaleźć okno, w którym pojawi się transmisja wideo na żywo. Planujemy pięć wejść na pięć różnych tematów:

10:15-10:45 – Pojazdy autonomiczne. Przyszłość czy fantastyczna mrzonka? Jakie problemy i wyzwania stawia przed producentami rozwój pojazdów autonomicznych i czy już wkrótce auta będą wozić nas same?
Goście: Przemysław Pająk (Spider’s Web), Tymon Grabowski (Autoblog.pl), Stanisław Dojs (Volvo Car Poland)

11:45-12:15 – Elektromobilność i ekologia. Zielona rewolucja czy ewolucja? Czy samochody elektryczne upowszechnią się w najbliższych latach tak samo jak w Norwegii?
Goście: Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak, Roland Jarosz (Skanska Polska), Rafał Czyżewski (Greenway Infrastructure Poland), Stanisław Dojs (Volvo Car Poland)

12:55
Polska premiera Volvo V60. Najnowsze kombi łączy bezpieczeństwo, technologię i najwyższą efektywność.

14:00-14:30 – Bezpieczeństwo i rodzina. Technologie ratujące życie, czyli coś w czym Volvo specjalizuje się od ponad 60 lat.
Goście: Maciej Mazurek (ZUCH), Paweł Kurpiewski (fotelik.info), Stanisław Dojs (Volvo Car Poland)

15:00-15:30 – Finansowanie. Mobilność jako usługa. Kupowanie samochodu za gotówkę w dzisiejszych czasach wydaje się anachroniczne, skoro można skorzystać z licznych form korzystnego finansowania.
Goście: Krzysztof Kędra (mBank Polska/mLeasing), Stanisław Dojs (Volvo Car Poland)

Włączcie się w dyskusję, zadając pytania – albo pod tym wpisem, albo w trakcie trwania przekazu. Postaramy się odpowiedzieć na najciekawsze z nich.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać

Autoblog na Instagramie

Autoblog na Instagramie